1:2
2:3
- : -

BLACK ANGELS B BENFICA - TJ Sokol Královské Vinohrady C 3:7
29. Jaromír Sedmík, 36. Matyáš Pik, 40. Jakub Mucha - 11. Jan Otta, 15. Jan Otta, 23. Gustav Ondrejčík, 23. Ondřej Zelený, 40. Martin Zima, 42. Petr Blažej, 45. Ondřej Zelený; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Jakub Kaněra ? - Tomáš Šimek ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:3;
45:00
44:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Šimon Jakub Král (3:7).
41:55
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
41:55
Timeout BLACK ANGELS B BENFICA
41:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Petr Blažej bez asistence (3:6).
39:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Zima, asistoval Richard Klíma (3:5).
39:29
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jakub Mucha bez asistence (3:4).
36:54
Vyloučen hráč Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za nesportovní chování.
35:14
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Matyáš Pik, asistoval Martin Pavelek (2:4).
30:00
30:00
28:08
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jaromír Sedmík, asistoval Roman Šauer (1:4).
23:36
Vyloučen hráč Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za bránění ve hře.
22:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Richard Klíma (0:4).
22:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Petr Blažej (0:3).
18:51
Vyloučen hráč Jakub Mucha družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za vražení zády.
15:00
15:00
14:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Otta bez asistence (0:2).
10:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Otta, asistoval Dominik Záň (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Michal Zitko, Marek Zelený, Dominik Záň, Gustav Ondrejčík, Petr Blažej