1:3
2:0
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FbC EMER SHOP Hradec Králové  3:8
30. Jakub Čechal, 55. Martin Šulc, 55. Jakub Čechal - 4. Adam Hušek, 5. Michal Martinek, 10. Adam Hušek, 18. Michal Martinek, 20. David Stružinský, 29. David Stružinský, 30. Pavel Bartoš, 34. Martin Krejčí; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Vilém Zámečník 20 - Jan Charouz 16; po třetinách: 0:5, 1:3, 2:0;
60:00
Komentář vedoucího domácích Daniela Sebery: Dnes k nám přijel soupeř, který nám ukázal jak se hraje o vítězsví. My si v šatně něco řekneme, ale na hřišti to neukážeme, ba co víc předvedeme nedisciplinovanou a katastrofální první třetinu. Ač jsme se postupně v zápase zlepšovali, byly to jen malé krůčky, které nemohly na dobře hrající Hradec stačit.
60:00
Ve vánoční pauze si pročistíme hlavy a do roku 2019 vstoupíme pravou nohou. Přeji všem pohodové svátky. Děkuji soupeři za utkání, divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Hegera : Upřímně jsem dnes očekával větší odpor soupeře.Koncetrovaným výkon v prvních dvou dějstvích utkání rozhodlo.Třetí třetina se víceméně dohrávala.Děkuji týmu za dobrý výkon.A soiupeři za utkání.
60:00
58:00
Domácí hrají power-play.
57:08
Šurik běží podél mantinelu, ale obránce hostů nedokázal obehrát a míček ztrácí.
56:23
Šulc si obehrává 2 hráče a ze středu střílí tahem mimo bránu.
55:30
Zámečník vychytal soupeře, kdy na něho běžel sám.
54:34
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Čechal, asistoval Lukáš Šurik (3:8).
54:12
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Tomáš Habrnál (2:8).
52:45
Hra se stává rychlejší a u mantinelech agresivnější.
50:34
Čechal vybojoval pro Havířov rozehrávku z rohu soupeře.
48:27
Křístek získal míček a běží sám na bránu, ale rozhodčí mu to pískl jak faul.
47:03
Habrnál opět střílí vysoko nad bránu.
45:21
Šulc vyhrává osobní souboj u matinelu a na míčku je Matloch.
43:22
Havířov zase pomalu ztrácí na protější celek jak pohybem tak i šancemi.
41:33
Havířov do 3. třetiny vstoupil výrazně lépe než protější celek.
40:40
Šulc trefuje helmu brankáře.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým FbC EMER SHOP Hradec Králové .
40:00
40:00
38:21
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
38:00
Habrnál netrefuje bránu ze 3 metrů.
37:35
Vyloučen hráč David Stružinský družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
36:20
Hušek dostává skákavou přihrávku před prázdnou bránu, ale míček netrefuje.
34:44
Havířov je konečně na míčku a začíná volným úderem.
33:45
Vyloučen hráč Radim Kunart družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
33:13
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Martin Krejčí, asistoval Adam Hušek (1:8).
33:00
Šurik trefuje backhandem pouze nohy brankáře.
31:43
Zámečník skáče do střely hostí a helmou míček vyráží.
29:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Čechal z trestného střílení (1:7).
29:53
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Pavel Bartoš, asistoval Vojtěch Krejčí (0:7).
28:54
Grafovi chyběla setina k tomu, aby vstřelil gól, ale brankář hostí byl u míčku dřív.
28:01
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil David Stružinský, asistoval Adam Hušek (0:6).
26:22
Havířov po dlouhém tlaku získal míček, ale hned jej v útoku ztratil.
23:44
Havířov měl 2 volné údery, ale ani 1 se jim nepodařilo proměnit.
22:55
Kutáčkovi se podařilo zakleknout do střely a poté hned nahrává na Grafa, který se žene dopředu.
21:22
Zámečník opět zachraňuje Havířov.
20:34
Havířov se dostává do akce, ale střela zasáhla obránce hostů.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým FbC EMER SHOP Hradec Králové .
20:00
20:00
Počet střel: Domácí-4 Hosté-13
20:00
19:53
19:41
Vyloučen hráč Tomáš Prus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
18:15
Trestné střílení družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové neproměnil Martin Krejčí.
18:15
Zámečník perfektně strčil ruce k tyčce a zabránil gólu.
17:23
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Adam Hušek (0:4).
15:53
Obránce hostů dává vysokou těsně před velkým brankovištěm a Havířov má šancí skórovat.
14:56
Havířov je zmačknut skoro do velkého brankoviště a Hradec má hodně prostoru na kombinování.
14:17
13:19
Kutáček vybojoval v rohu soupeře rozehrávku.
11:22
Havířov zbytečně tahá míček přes střed, kde jej potom ztrácí.
09:53
Matloch tahá míček z obrany, ale je seknut a rozhodčí mu umožnil volný úder z půlky hřiště.
09:33
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Michal Martinek (0:3).
07:16
Havířov si nekryje střed hřiště a Hradci prochází jejich crossy, které by mohly v pozdější hře ovlivnit skóre.
05:55
Šulc trefuje tyč brány, ale míček je stále ve hře.
04:57
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Martin Krejčí (0:2).
03:55
Další akce pro Hradec, kterou naštěstí vychytal Zámečník.
03:35
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval David Stružinský (0:1).
03:01
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
02:44
Zámečník vyráží nohou střelu po zemi.
01:56
Martínek obdržel přihrávku od Huška, ale nedokázal zakončit do prázdné brány.
00:46
Šulc získal rozehrávku od mantinelu kterou nahrál Matlochovi, který ji nahodil do útočného pásma.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým FbC EMER SHOP Hradec Králové .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC EMER SHOP Hradec Králové : brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Vojtěch Nosek, David Stružinský, Adam Hušek, Martin Krejčí, Michal Martinek
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Daniel Matloch, Tomáš Habrnál, Tomáš Prus, Tom Pavlis, Martin Šulc