1:6
0:4
- : -

1. AC eFlorbal Uherský Brod - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:13
21. David Ležatka - 5. Adam Zubek, 10. Vojtěch Adamek, 15. Jakub Češek, 17. Jakub Češek, 20. Adam Zubek, 23. Jan Slaběňák, 26. Jakub Češek, 28. Adam Zubek, 28. Jáchym Kuběna, 33. Adam Palčinský, 40. Jakub Češek, 44. Adam Zubek, 45. Martin Gattnar; rozhodčí: Dominik Prosický - Michal Prouza; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Ondřej Buráň ? - Matyáš Dušan Bazala ?; po třetinách: 0:3, 1:6, 0:4;
45:00
Komentář trenéra domácích, Romana Daňka: Podali jsem ustrašený výkon. Soupeř byl ve všem o třídu lepší a zaslouženě zvítězil vysokým rozdílem.
45:00
Komentář trenéra hostů, pana Václava Komačky:Pohodový zápas, v pohodovej atmosfére. Velké ihrisko nam prospieva, sme kreativní.
45:00
44:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (1:13).
43:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Adam Palčinský (1:12).
39:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek z trestného střílení (1:11).
39:17
Vyloučen hráč Jiří Toman družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
32:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Martin Gattnar (1:10).
30:00
30:00
27:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Vojtěch Šimík (1:9).
27:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (1:8).
25:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Jakub Seibert (1:7).
23:56
Vyloučen hráč Dominik Novotný družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
22:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Slaběňák, asistoval Jiří Toman (1:6).
20:44
Vyloučen hráč Marek Souček družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za blokování hokejky.
20:15
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Dennis Zlámal (1:5).
19:33
16:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Vojtěch Šimík (0:4).
15:00
15:00
14:25
09:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Adamek, asistoval Jan Slaběňák (0:2).
04:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Michal Prouza.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matyáš Dušan Bazala; hráči v poli: Adam Palčinský, Jakub Češek, Martin Gattnar, Adam Zubek, Jakub Seibert
00:00
Line-up domácích 1. AC eFlorbal Uherský Brod: brankář: Ondřej Buráň; hráči v poli: Dominik Novotný, Erik Kouřil, Jaroslav David, Martin Ležatka, Marek Souček