4:2
4:0
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - TJ Sokol H. Brod 11:2
5. Milan Tvrdík, 5. Ondřej Holoubek, 7. David Kváš, 19. Ondřej Holoubek, 23. Ondřej Holoubek, 26. Ondřej Holoubek, 29. Jaroslav Krátký, 35. Ondřej Holoubek, 36. Adam Mašín, 44. Dominik Šimůnek, 45. Jaroslav Krátký - 17. Josef Žáček, 28. Filip Lébl; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Mareš; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Matyáš Kozák ? - Tomáš Hlava ?; po třetinách: 3:0, 4:2, 4:0;
45:00
44:37
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Jaroslav Krátký, asistoval Ondřej Holoubek (11:2).
43:50
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Dominik Šimůnek, asistoval Milan Tvrdík (10:2).
38:47
Vyloučen hráč Václav Strašík družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
37:10
Vyloučen hráč Filip Lébl družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:24
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Adam Mašín bez asistence (9:2).
34:55
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Ondřej Holoubek, asistoval David Kváš (8:2).
34:12
Vyloučen hráč Václav Strašík družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
28:12
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Jaroslav Krátký, asistoval Adam Mašín (7:2).
27:00
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Filip Lébl, asistoval Adam Veselovský (6:2).
25:39
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Ondřej Holoubek, asistoval Martin Kučírek (6:1).
22:52
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Ondřej Holoubek bez asistence (5:1).
22:42
Vyloučen hráč Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
18:22
16:07
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Josef Žáček, asistoval Vít Pecen (3:1).
15:00
15:00
13:38
Vyloučen hráč Lukáš Slabý družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
06:45
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil David Kváš, asistoval Dominik Šimůnek (3:0).
06:30
Vyloučen hráč Vít Pecen družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za sekání.
04:49
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Ondřej Holoubek, asistoval Jaroslav Krátký (2:0).
04:29
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Milan Tvrdík, asistoval Andrej Čapek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Martin Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H. Brod: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Filip Lébl, Josef Žáček, Daniel Vorlíček, Vít Pecen, David Slanař