1:5
1:3
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Florbal Telč 4:9
5. Vladimír Laňka, 12. Adam Líbal, 21. Vladimír Laňka, 42. Tomáš Kamp - 1. Zdeněk Kubát, 18. Vít Kamaryt, 24. Zdeněk Kubát, 25. Zdeněk Kubát, 26. Jan Bína, 29. Libor Slatinský, 43. Jiří Havlík, 44. Jan Bína, 45. Libor Slatinský; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1 + Jiří Havlík 5; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jakub Hozlár ? - Jan Adam ?; po třetinách: 2:1, 1:5, 1:3;
45:00
44:18
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Libor Slatinský, asistoval Jan Bína (4:9).
43:11
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Jan Bína, asistoval Zdeněk Kubát (4:8).
42:14
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Jiří Havlík, asistoval Vít Kamaryt (4:7).
41:10
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Kamp, asistoval Adam Líbal (4:6).
37:08
Vyloučen hráč Jiří Havlík družstva Florbal Telč na 5 minut za vysoká hokejka.
30:00
30:00
28:32
25:10
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Jan Bína bez asistence (3:5).
24:15
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Zdeněk Kubát bez asistence (3:4).
24:01
Vyloučen hráč Jiří Havlík družstva Florbal Telč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:16
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Zdeněk Kubát, asistoval Vít Kamaryt (3:3).
20:17
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vladimír Laňka, asistoval Adam Líbal (3:2).
17:10
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Vít Kamaryt, asistoval Libor Slatinský (2:2).
15:00
15:00
14:57
Vyloučen hráč Vladimír Laňka družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
11:17
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Líbal, asistoval Jaroslav Štolc (2:1).
04:55
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vladimír Laňka, asistoval Dušan Čapek (1:1).
00:40
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Zdeněk Kubát, asistoval Libor Slatinský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Telč:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Jakub Hozlár; hráči v poli: Jaroslav Štolc, Dušan Čapek, Tomáš Kamp, Patrik Kučera, Vladimír Laňka