1:5
- : -
FBŠ Jihlava

TJ Sokol H. Brod - FBŠ Jihlava 4:8
4. Josef Žáček, 26. Josef Žáček, 27. Josef Žáček, 32. Josef Žáček - 2. Jakub Horský, 2. David Vlk, 10. Tomáš Dibelka, 31. Filip Kolář, 34. Vojtěch Paul, 35. David Vlk, 41. Štěpán Vyskočil, 45. Lukáš Dvořák; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Halousek; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 17 - Patrik Kalina 11; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:5;
44:58
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lukáš Dvořák, asistoval David Vlk (4:8).
44:30
Vyloučen hráč Filip Lébl družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za sekání.
43:32
Vyloučen hráč Josef Žáček družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:08
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Štěpán Vyskočil, asistoval Vojtěch Paul (4:7).
36:19
Vyloučen hráč Filip Kolář družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
34:52
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil David Vlk, asistoval Tomáš Dibelka (4:6).
33:39
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Vojtěch Paul, asistoval Filip Kolář (4:5).
31:51
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Josef Žáček, asistoval Daniel Vorlíček (4:4).
31:01
Vyloučen hráč Filip Krpálek družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:35
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Filip Kolář, asistoval Jakub Horský (3:4).
30:00
30:00
27:18
Vyloučen hráč Martin Kolář družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:23
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Josef Žáček z trestného střílení (3:3).
25:08
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Josef Žáček, asistoval Tomáš Hlava (2:3).
20:57
Vyloučen hráč Filip Košina družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
09:41
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Jakub Horský (1:3).
03:56
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Josef Žáček, asistoval Vít Pecen (1:2).
01:54
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil David Vlk, asistoval Tomáš Dibelka (0:2).
01:39
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jakub Horský, asistoval Lukáš Dvořák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Patrik Kalina; hráči v poli: Lukáš Dvořák, David Vlk, Vojtěch Paul, Filip Kolář, Tomáš Dibelka
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H. Brod: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Filip Lébl, Josef Žáček, Daniel Vorlíček, Vít Pecen, David Slanař