1:1
4:4
- : -

Florbal Torpedo Havířov - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 5:6
14. Michal Kajpuš, 28. Kamil Koziel, 30. Petr Szilvási, 32. Petr Herda, 36. Lukáš Uher - 7. Ondřej Šalbut, 17. Tomáš Daniš, 26. Tomáš Daniš, 27. Ondřej Šalbut, 34. Tomáš Daniš, 35. Ondřej Šalbut; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Kajzar ? - Radomír Mazoch ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 4:4;
36:00
35:24
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Lukáš Uher, asistoval Ondřej Mikula (5:6).
34:53
Vyloučen hráč Radomír Mazoch družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
34:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Ondřej Šalbut, asistoval Otto Kubiš (4:6).
33:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Otto Kubiš (4:5).
32:24
Vyloučen hráč David Cigánek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
31:19
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Petr Herda, asistoval Petr Szilvási (4:4).
29:08
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Petr Szilvási bez asistence (3:4).
27:20
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Kamil Koziel, asistoval Petr Szilvási (2:4).
26:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Ondřej Šalbut, asistoval Jiří Kameník (1:4).
25:09
24:00
24:00
23:57
Vyloučen hráč David Cigánek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za zdržování hry.
16:17
13:47
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Michal Kajpuš, asistoval Daniel Herman (1:1).
12:00
12:00
06:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Ondřej Šalbut, asistoval Rolf Franke (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Radomír Mazoch; hráči v poli: Jiří Kameník, Zdeněk Malík, Michal Trunkát, Ondřej Šalbut, Tomáš Daniš