1:3
2:2
- : -

Florbal Chomutov B - FBC DDM Kati Kadaň 3:6
18. Jakub Olejka, 37. Šimon Fillinger, 45. Michal Marek - 13. Matyáš Cap, 19. Lukáš Adam, 20. Jan Čermák, 21. Matyáš Cap, 32. Jakub Káčerík, 45. Jiří Prokop; rozhodčí: David Scholz - Robert Kusek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Gaier ? - Matěj Holeček ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 2:2;
45:00
44:50
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Michal Marek, asistoval Daniel Husák (3:6).
44:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Jakub Káčerík (2:6).
39:30
Vyloučen hráč Jiří Hladík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou.
36:43
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Šimon Fillinger, asistoval Ondřej Suchý (2:5).
31:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jakub Káčerík, asistoval Jiří Prokop (1:5).
30:00
30:00
28:47
Vyloučen hráč Daniel Gerstner družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou.
27:08
Vyloučen hráč Jakub Káčerík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
26:13
Vyloučen hráč Daniel Horáček družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
20:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Matyáš Cap, asistoval Jiří Prokop (1:4).
19:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jan Čermák, asistoval Matěj Holeček (1:3).
18:16
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Adam, asistoval Jakub Káčerík (1:2).
17:35
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jakub Olejka, asistoval Eduard Tomko (1:1).
15:00
15:00
12:46
06:17
Vyloučen hráč Eduard Tomko družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň:
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B: brankář: Jakub Gaier; hráči v poli: Michal Marek, Filip Klíma, Eduard Tomko, Patrik Karger, Jan Dyršmíd