2:0
2:3
- : -

FBC ORCA KRNOV - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 4:3
17. Klára Čepová, 25. Klára Čepová, 32. Vendula Crhonková, 40. Vendula Crhonková - 38. Klára Portešová, 39. Klára Šuláková, 44. Klára Portešová; rozhodčí: Šimon Jeřábek - Vojtěch Krhovják; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Kristýna Pečonková ? - Veronika Jalcsová ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:3;
45:00
43:03
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Klára Portešová, asistoval Petra Švantnerová (4:3).
41:57
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
41:57
Vyloučen hráč Vendula Crhonková družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
40:26
Vyloučen hráč Martina Koláčková družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
40:26
Vyloučen hráč Klára Pecháčková družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
39:19
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Vendula Crhonková, asistoval Klára Čepová (4:2).
38:33
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Klára Šuláková, asistoval Petra Švantnerová (3:2).
37:56
34:31
Vyloučen hráč Petra Švantnerová družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
31:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Vendula Crhonková, asistoval Eva Antálková (3:0).
30:00
30:00
24:48
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Klára Čepová, asistoval Vendula Crhonková (2:0).
17:45
Krnov nastřelil břevno.
16:08
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Klára Čepová, asistoval Eva Antálková (1:0).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Jeřábek a Vojtěch Krhovják.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Veronika Jalcsová; hráči v poli: Klára Portešová, Martina Koláčková, Petra Švantnerová, Beáta Klášterková, Ester Volná