1:1
2:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - 1. MVIL Ostrava 4:2
10. Lukáš Michna, 17. Tomáš Kusz, 25. Ondřej Holaň, 35. Lukáš Michna - 9. Adam Horák, 16. Adam Horák; rozhodčí: Jiří Frömmel - Martin Vrbka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Mikušek ? - Filip Puzoň ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:0;
36:00
34:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna, asistoval Robert Socha (4:2).
32:15
Vyloučen hráč Matěj Šlosarčík družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:02
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
24:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň, asistoval René Libiger (3:2).
24:00
24:00
16:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Kusz bez asistence (2:2).
15:04
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Adam Horák, asistoval Petr Kural (1:2).
12:00
12:00
09:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna bez asistence (1:1).
08:31
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Adam Horák bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Frömmel a Martin Vrbka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: Václav Štefek, Kryštof Vašňovský, Jan Kamenický, Lukáš Uherek, Matěj Šlosarčík
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Lukáš Mikušek; hráči v poli: Ondřej Holaň, Lukáš Michna, Vojtěch Frýdl, Vojtěch Monsport, Ondřej Monsport