3:3
- : -
Zlín Lions

FBC ORCA KRNOV - Zlín Lions 10:5
4. Adam Blaho, 16. Štěpán Čevela, 25. Ondřej Miškov, 33. Ondřej Miškov, 35. Ondřej Miškov, 36. Jaromír Filip, 38. Adam Blaho, 50. Filip Svoboda, 52. Filip Svoboda, 55. Ondřej Miškov - 10. Lukáš Ondroušek, 30. Lukáš Ondroušek, 49. Jan Michálek, 56. Filip Horník, 58. Lukáš Ondroušek; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 43; zásahy brankářů: Adam Daněk 12 - Jan Šauer 14; po třetinách: 2:1, 5:1, 3:3;
60:00
Střely ve třetí třetině- FBC Orca Krnov 8 : 7 Zlín Lions
60:00
Komentář trenéra hostů: Tento víkend ve velmi oslabené sestavě. Výborná zkušenost pro naše juniory, kteří si zahráli v základu a určitě neudělali ostudu. Ve třetí třetině již došly síly. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme nepodali 100% výkon, hráli jsme pod své možnosti. Nedokázali jsme se vyhecovat. Děkuju všem.
60:00
59:59
Koneeeeec
59:37
Šauer mírně otřesen, ale zvedá se a zápas už dochytá.
59:06
Lovecký střílí do horolezecké stěny. Ještěže tam nebyl žádný horolezec.
58:25
Baránek před bránu na Svobodu, ten se tentokrát netrefuje do brány.
57:05
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Ondroušek, asistoval Michal Baroň (10:5).
57:05
Ondroušek kompletuje hattrick.
56:56
Baránek na zemi, chvíli po něm i Ondroušek. Zase nám to taky klouže, co na to paní uklízečka?
55:44
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Filip Horník, asistoval Jan Michálek (10:4).
55:44
Horník z toho má fakt radost. To mu přeju, byl to pěkný gól.
55:09
5 minut do konce. Ne že bych to Zlínu nepřála dorovnat, ale snad jim to nevyjde. U pořadatelského stolku je totiž zima jako v Rusku.
54:29
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov bez asistence (10:3).
54:29
Miškov vystřelil do bloku, ze kterého se míček odrazil až do branky. DESET!
53:09
Baroň se těžce zvedá, ale nejspíš to nebude nic vážného.
51:23
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Jaromír Filip (9:3).
51:23
Dorážka Svobody. Klasický Svobkův gól.
50:40
Ondroušek od mantinelu vysoko nad.
49:20
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Ondřej Miškov (8:3).
49:20
Svoboda z první a Šauer tahá kulatý nesmysl z brány.
48:27
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Michálek, asistoval Filip Horník (7:3).
48:27
Michálek využívá přesilovou hru dorážkou po zemi.
47:22
"Lukáši budeš furt střílet nebo i někdy nahraješ?" ptá se Červenka svého spoluhráče. Ze střídačky Krnova k němu přiletěla celkem jasná odpověď. NE!
46:46
Vyloučen hráč Jan Šulavík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
46:46
Šulavík odhodil Michálka a jde si posedět.
45:41
Ondroušek chtěl Šulavíka obrat o balón, ale odletěl od něj jakokdyby narazil do skály.
44:43
Lovecký se nalepil na stěnu jak plakát a Adam Blaho si za tento čistý zákrok zasloužil ovace spoluhráčů.
44:23
Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil Lukáš Ondroušek.
44:23
Ondroušek vykoupal Daňka, ale následně trefil tyčku. Obrovská škoda.
44:01
Janáč naskočil do hry a hned založil útočnou akci.
43:28
Teď už Baroň mířil na bránu, ale do střely mu skočil Dominik Fňukal.
42:10
Baroň asi rád hraje přesilovky. Protože místo střely do prázdné brány vystřelil do mantinelu. Zlín tak pokračuje v přesilové hře.
42:00
Vyloučen hráč Ondřej Janáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
40:28
Blaho útočil na hattrick, ale Šauer byl proti.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině - FBC Orca Krnov 7 : 6 Zlín Lions.
40:00
38:10
Oba týmy přidali na rychlosti, škoda že se blíží konec třetiny.
37:09
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Adam Blaho, asistoval Ondřej Miškov (7:2).
37:09
Já jsem to zas neviděla. Ale Adam Blaho má radost, takže to asi bylo hezké.
35:32
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Jan Hlaváček (6:2).
35:32
Šauer toho asi moc neviděl, nicméně už to tahá z branky znovu.
34:43
Vyloučen hráč Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
34:43
Žáček se na hřišti ani neohřál a už putuje opět k nám.
34:17
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jan Hlaváček (5:2).
34:17
Miškov opět "30 nad led" a opět gól.
33:14
Vyloučen hráč Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
33:14
Žáček po sekl Filipa Fňukala a jde si k nám posedět. Tak snad druhá přesilovka domácích bude lepší než ta první.
32:21
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jaromír Filip (4:2).
32:21
Miškov vyslal střelu "30 nad led" a ta zaplula až do branky.
31:20
Svoboda teď nevěděl, kterou stranou čepele zpracovat míček, tak ho radši nezpracoval vůbec.
30:04
Horník z ničeho nic narazil do mantinelu. Ale opravil si ho sám. Děkujeme za pomoc.
29:22
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Ondroušek z trestného střílení (3:2).
29:22
Ondroušek nedal Daňkovi sebemenší šanci.
28:20
Michálek teď zachránil svůj tým od jistého gólu, když vystihl Filipovi nahrávku na volného Filipa Svobodu.
27:41
Zdravím elévka Tadeáše Stříže a jeho nového mazlíčka, králičici Elišku. Užívejte si oslavu.
27:19
Nuuuuudaaa. Chvíli kombinují domácí, chvíli hosté, ale bez emocí a bez gólu.
26:25
Červenka vystřelil bez míčku. Zajímavé.
24:30
Hlaváček a Blaho v situaci 2 na 1. Hlaváčkova nahrávka však mířila moc daleko a ikdyž má Blaho rychlé nohy, přihrávku nedoběhl.
24:15
24:15
Šauer si počíhal na Filipovu střelu, ale na Miškovovu dorážku už byl krátký.
22:18
Horník obral Janáče o balónek. Následně Blaho obral Horníka a míček opět na domácích florbalkách.
21:30
Zlín opět kombinuje a opět tomu chybí střela na bránu.
20:00
20:00
Střely v první třetině - FBC Orca Krnov 9: 4 Zlín Lions.
20:00
19:48
Filip Fňukal ohrozil mantinel, jeho střela nesměřovala mezi tři tyče.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
17:47
Hosté v plném počtu.
17:01
Přesilovka zatím nic moc. Zlínský Červenka je zatím nejvíc na míčku.
15:47
Vyloučen hráč Jan Michálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
15:47
Michálek si k nám jde posedět za sekání, neviděla jsem to, ale určitě nechtěl.
15:28
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Čevela, asistoval Jan Šulavík (2:1).
15:28
Čevela se sice diví hlášení jeho gólu, ale nejspíš tečoval Šulavíkovo nahození z půlky. Tak či tak je to gól domácích.
14:54
Filip Fňukal si prohodil zlínského obránce, bohužel na míček už nedosáhl a gól z toho nebyl. Po právu se na sebe zlobí.
14:05
Tyčka po střele Dominika Fňukala.
12:29
Čevela byl faulován za bránou. Chudák malej.
11:15
Michálek teď vystihl Šulavíkovu nahrávku před bránu, čímž nedal Svobodovi šanci ke skórování.
09:37
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Ondroušek, asistoval Vlastimil Červenka (1:1).
09:37
Pár rychlých přihrávek a Ondrouškova střela od mantinelu znamená první gól v brance domácích.
08:41
Vyloučen hráč Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
08:41
Horník šel do kličky, což se nelíbilo Filipovi.
07:25
Zlín teď dobře kombinuje na půlce domácích, jen tomu chybí střela na bránu.
06:17
Miškov teď vystihl přihrávku Žáčka. Následně však při kličce míček ztratil.
05:09
Dominik Fňukal zažil krušné střídání. Dvakrát nám tady vytřel na zemi a radši běží střídat.
04:32
Horník si z dnešního zápasu odnese razítko na noze po střele Filipa.
03:04
03:04
Šauer vyrazil Miškovou střelu zpoza brány. K dorážce se nejrychleji dostal Blaho a uklidil balónek do branky.
01:30
První střelu zápasu si připisuje Miškov. Šauer s ní neměl větší problémy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Jan Šauer; hráči v poli: Michal Kořený, Vlastimil Červenka, Michal Baroň, Lukáš Ondroušek, Jan Michálek
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Adam Daněk; hráči v poli: Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Ondřej Janáč, Adam Blaho
00:00
Domácí tým si po včerejší výhře 11:8 nad Florbal Vsetín bude určitě chtít připsat body i dnes a vyjít z víkendu v domácím prostředí na 100%. Za to hosté včera utrpěli prohru 1:6 s FBK Jeseník a dnes by si určitě rádi odnesli nějaký ten bodík do tabulky.
00:00
Dobrý den, Vážení sportovní diváci. Je mi líto, že jste si nemohli udělat cestu k nám do haly. Nicméně se Vám budu snažit dění na hřišti přiblížit pomocí online přenosu. V dnešním zápase divize D proti sobě nastoupí domácí FBC Orca Krnov a Zlín Lions.