2:2
2:4
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B 4:7
13. Josef Maxera, 24. Ondřej Pastorek, 28. Jakub Kalous, 30. Josef Maxera - 4. Lukáš Jež, 18. Jonáš Dej, 21. Jakub Homola, 29. Jonáš Dej, 29. Marek Zabral, 29. Marek Zabral, 31. Matěj Práger; rozhodčí: Aleš Onderka - Martin Cieslar; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Warmuž ? - Martin Staněk ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:4;
36:00
30:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Matěj Práger, asistoval Filip Vančo (4:7).
29:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Josef Maxera, asistoval Ondřej Pastorek (4:6).
28:54
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
28:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Marek Zabral, asistoval Vojtěch Murín (3:6).
28:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Marek Zabral, asistoval Jan Chmelař (3:5).
28:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Jonáš Dej bez asistence (3:4).
27:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jakub Kalous, asistoval Ondřej Stuchlík (3:3).
24:00
24:00
23:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Pastorek bez asistence (2:3).
20:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Jakub Homola bez asistence (1:3).
17:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Jonáš Dej, asistoval Viktor Heiser (1:2).
15:57
Vyloučen hráč Vojtěch Murín družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Josef Maxera, asistoval Adéla Feiková (1:1).
12:00
12:00
07:04
Vyloučen hráč Jakub Homola družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
03:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Lukáš Jež bez asistence (0:1).
01:04
Vyloučen hráč Tomáš Skála družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Martin Cieslar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Martin Staněk; hráči v poli: Viktor Heiser, Petr Polášek, Jonáš Dej, Filip Vančo, Aleš Gobel