2:0
6:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - FBC "BARBARIENS" H. Životice 11:3
2. Marek Zabral, 2. Vojtěch Murín, 4. Marek Zabral, 22. Marek Zabral, 24. Jakub Homola, 27. Vojtěch Murín, 28. Lukáš Jež, 30. Tomáš Friedrich, 31. Vojtěch Murín, 33. Lukáš Jež, 35. Vojtěch Murín - 3. Tomáš Schenk, 3. Tomáš Schenk, 34. Filip Vančo; rozhodčí: Andrej Bílek - Lukáš Toman; vyloučení: 4:3 + Radan Makový OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Staněk ? - Radim Mikunda ?; po třetinách: 3:2, 2:0, 6:1;
36:00
34:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Vojtěch Murín, asistoval Matěj Vrátný (11:3).
33:42
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Filip Vančo (10:3).
33:42
Vyloučen hráč Matěj Práger družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za bránění ve hře.
32:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Lukáš Jež, asistoval Jakub Homola (10:2).
30:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Vojtěch Murín, asistoval Marek Zabral (9:2).
29:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Tomáš Friedrich, asistoval Matěj Práger (8:2).
29:32
Vyloučen hráč Tomáš Schenk družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za sekání.
27:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Lukáš Jež, asistoval Petr Polášek (7:2).
26:47
26:09
Vyloučen hráč Jan Vaněk družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za nesportovní chování.
26:09
Vyloučen vedoucí Radan Makový družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice - osobní trest.
25:54
Vyloučen hráč Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
23:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Jakub Homola, asistoval Lukáš Jež (5:2).
21:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Marek Zabral, asistoval Matěj Vrátný (4:2).
15:12
Vyloučen hráč Jan Vaněk družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:56
Vyloučen hráč Jakub Homola družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
06:17
Vyloučen hráč Šimon Klubal družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
03:32
02:14
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Tomáš Schenk, asistoval Matěj Hedvíček (2:2).
02:00
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Tomáš Schenk bez asistence (2:1).
01:42
01:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Marek Zabral, asistoval Martin Tomek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Lukáš Toman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC "BARBARIENS" H. Životice: brankář: Radim Mikunda; hráči v poli: Martin Hýnar, Jirka Bartoň, Romana Paprskářová, Jan Vaněk, Patrik Vybíralík
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Martin Staněk; hráči v poli: Viktor Heiser, Matěj Práger, Petr Polášek, Filip Vančo