0:3
1:5
- : -

Florbal Jirkov - 1. FBC DDM Děčín IV 1:11
30. David Petrásek - 4. Zdeněk Martinec, 5. Jan Bräuer, 8. Zdeněk Martinec, 15. Matouš Dašek, 22. Lukáš Vlček, 23. Simeon Trapani, 29. Michal Záruba, 32. Simeon Trapani, 32. Jan Bräuer, 35. Patrik Bejšovec, 35. Michal Záruba; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jaroslav Levý 1, Jaroslav Levý -1, Jaroslav Levý -1 - Jan Drobný 2, Jan Drobný 0, Jan Drobný 1; po třetinách: 0:3, 0:3, 1:5;
36:00
34:22
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Simeon Trapani (1:11).
34:05
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Patrik Bejšovec, asistoval Jan Bräuer (1:10).
31:37
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Vladimír Vrátil (1:9).
31:12
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Simeon Trapani, asistoval Martin Horn (1:8).
29:26
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Petrásek, asistoval Martin Košťálek (1:7).
28:32
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Martin Horn (0:7).
24:45
Vyloučen hráč Martin Košťálek družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:59
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Martin Horn (0:5).
14:18
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek bez asistence (0:4).
12:00
12:00
12:00
12:00
08:06
Trestné střílení družstva 1. FBC DDM Děčín IV neproměnil Jakub Žáček.
07:45
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Zdeněk Martinec, asistoval Simeon Trapani (0:3).
04:16
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Patrik Bejšovec (0:2).
03:55
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Zdeněk Martinec, asistoval Michal Záruba (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV:
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Jaroslav Levý; hráči v poli: David Petrásek, Matěj Kiš, Martin Košťálek, David Smutný, Jakub Kosnar