2:4
1:3
- : -

FBC Playmakers Prostějov - FbC Asper Šumperk 3:11
17. Tomáš Novák, 20. Zbyněk Mráček, 31. Miroslav Bukovan - 2. Jan Mannl, 4. Ondřej Sitta, 7. Antonín Harapát, 10. Jan Mannl, 13. Martin Mlynář, 15. Tomáš Cikryt, 16. Tomáš Cikryt, 20. Ondřej Sitta, 29. Jan Mannl, 29. Jan Mannl, 30. Ondřej Sitta; rozhodčí: Stanislav Kosek - Vojtěch Blana; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Adam Konvička ? - Dominik Šmotek ?; po třetinách: 0:4, 2:4, 1:3;
36:00
35:00
Bukovan se vymotal z rohu, míček chtěl dát mezi nohy golmana. Ale ten byl přesný.
34:45
Mráček z další šance míjí.
34:10
Novák málem šel sám na golmana, ale na poslední chvíli přišel o míček.
33:51
Vyloučen hráč Tomáš Cikryt družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
33:30
Výhoda pro Playmakery.
32:48
Dubrava svého hráče ubránil, vzápětí ale propadl Otáhal a musel faulovat. Naštěstí pro Prostějov je to jen volný úder.
31:10
Krňávek málem přidal další gól, Konvička ale dobře zakročil nohou.
30:41
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Miroslav Bukovan, asistoval Jakub Sonnevend (3:11).
30:41
Miroslav Bukovan pláchl všem soupeřům a střílí parádně do růžku.
30:04
Závodný ubránil svého hráče. Ten fauloval, volný úder domácích.
29:48
Další střelu hostí tentokrát srazila obrana.
29:23
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Sitta bez asistence (2:11).
29:23
Šumperk opět přidal na tempu. A dává na deset. Dubrava neuhlídal Ondřeje Sittu, který se kolem něj otočil do zakončení.
28:51
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Pavel Fleischmann (2:10).
28:51
Naopak Jan Mannl teď mířil z levého křídla přesně. Střela k tyči překvapila Konvičku.
28:30
Další nepřesná střel Šumperka. Sonnevend se bude snažit rozehrát.
28:18
Novák se snažil procpat kolem dvou hráčů. Moc šancí neměl, což se vzápětí potvrdilo.
28:07
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Matěj Krňávek (2:9).
27:37
Skvělý zákrok Konvičky rukou.
27:18
Závodný si teď s Mráčkem dlouho vyměňoval míček. Neměli komu ho předat.
27:01
Nepřesná střela Šumperka. Závodný rozehrává.
26:03
Střelu Bukovana z pomyslného kruhu sráží obrana.
25:40
Mráček vyslal od mantinelu zdravici, ale jen do rukou golmana.
24:55
Sonnevend teď hodně pomohl u tyče Konvičkovi a daří se mu rozehtát.
24:01
Playmakeři hráli paradoxně hůře než v první třetině, ale podařilo se jim dvakrát skórovat. Uvidíme, jak si se soupeřem poradí ve třetí třetině.
24:00
24:00
23:15
Plsymakers stále na obranné třetině. Ale nepouští soupeře do střel.
22:42
Šumperk dlouho točí obranu Prostějova.
22:01
Mannl měl dobrou pozici z hokejového kruhu. Ale mířil mimo.
21:42
Za Závodného se teď nikdo nevrátil při ztrátě míčku. A málem tu byl problém.
20:43
Domácí získávají v obranném pásmu volný úder. Sonnevend, který mezitím přijel z příprav na věneček, rozehrává.
19:49
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Zbyněk Mráček, asistoval Tomáš Novák (2:8).
19:49
Rychlá kombinace po pravém křídle končí brankou. První ligovou si připisuje Zbyněk Mráček. Všemu pomohl Kuba Piňos, který udržel míček pro Nováka.
19:20
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Sitta, asistoval Karel Mareček (1:8).
18:30
Hra je teď docela pohledná. Šumperk ´k zatlačil a Konvička musel hasit požár u tyčky.
18:15
Na druhé straně pěkná kombinace Bukovana, Nováka a Krejčího. Ale bez střel.
17:20
Další zmatky na šumperské straně. U Míčku opět Novák, ale posílá ho jen do rohu.
16:39
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Tomáš Novák, asistoval Miroslav Bukovan (1:7).
16:39
Domácí využili zmatků v rozehrávce Šumperka. A Tomáš Novák střelou k tyči snižuje.
15:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Cikryt, asistoval Antonín Harapát (0:7).
14:56
14:55
Mareček mohl přidat další gól, ale u pravé tyče promáchl.
14:20
Bukovan se dostal na ose ke střele, ale provětral jen tlapky golmana.
14:07
Vyloučen hráč Filip Šubrt družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
14:07
Jeden z beků naskočil na hřiště, když už tam bylo pět hráčů.
13:15
Bukovan vedl útočnou akci, ale byl zastaven za brankou.
12:41
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Martin Mlynář, asistoval Jan Mannl (0:5).
12:00
12:00
10:15
Mráček podržel v rohu míček. Po něm přebírá Závodný, ale Playmakers brzy ztrácí.
10:15
Další dalekonosná střela, tenkrát ještě s tečí.
09:52
Novák se dostal na ose k prudké střele, ale golman vyráží.
09:34
Vyloučen hráč Filip Šubrt družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:34
Přesilovka Šumperka. Šubrt zbytečně fauloval v útočném pásmu.
09:01
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Antonín Harapát (0:4).
09:01
První šanci ještě zblokoval Krejčí. Následně se však dostal ke střele od modré Jan Mannl a trefuje růžek branky.
08:29
Vyloučen hráč Šimon Dubrava družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
08:29
Dubrava špatně zpracoval a dostal se přes něj hráč. Musel zatáhnout za záchrannou brzdu.
08:09
Výhoda pro Šumperk.
06:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Antonín Harapát, asistoval Ondřej Sitta (0:3).
06:32
A je to 2:0. Antonín Harapát se dostal u tyče k míčku. A zakončil po zemi přesně.
05:40
Obrovská chyba Otáhala, který přišel při vracení do středního pásma o míček. Ale soupeř svou střelou v úniku našel jen připraveného soupeře.
05:35
Mráček opět důrazný a opět je míček přisouzený jemu.
04:55
Bukovan v obrovské šanci, dostal máček zpoza brány, ale míjí.
04:31
Mráček ubojoval volný úder na půlce hřiště.
03:56
Šumperk kombinuje v útočném pásmu. Zatím bez střel.
03:06
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Sitta, asistoval Jan Mannl (0:2).
03:06
Ondřej Sitta se uvolnil po pravém křídle a překvapil Konvičku přízemní střelou na vdálenější tyč. První šance hostí a je z ní gól.
02:41
Bude se opakovat.
02:38
Prostějov ubojoval volný úder na své třetině hřiště. Jak s ním naloží.
01:30
01:20
Velká šance domácích! Mráček se dostal do kličky, ale poslal míček jen do golmana.