5:0
1:0
- : -

TJ Olympia Bruntál - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 7:0
12. Viktor Zatloukal, 15. Viktor Zatloukal, 19. Viktor Zatloukal, 19. Adam Buchtela, 21. Josef Černý, 24. Jakub Lang, 32. Viktor Zatloukal; rozhodčí: Aleš Onderka - Martin Cieslar; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Roman Skalický ? - Vojtěch Galia ?; po třetinách: 1:0, 5:0, 1:0;
36:00
32:39
Vyloučen hráč Dominik Oltyán družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za blokování hokejky.
31:30
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Jakub Lang (7:0).
26:22
Vyloučen hráč Vojtěch Výtisk družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:47
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang, asistoval Viktor Zatloukal (6:0).
20:15
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Josef Černý, asistoval Jakub Lang (5:0).
18:48
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Adam Buchtela, asistoval Libor Výmola (4:0).
18:17
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal z trestného střílení (3:0).
14:49
Vyloučen hráč Dominik Oltyán družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za sekání.
14:01
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal bez asistence (2:0).
12:00
12:00
11:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Martin Cieslar.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice B:
00:00
Line-up domácích TJ Olympia Bruntál: brankář: Roman Skalický; hráči v poli: Adam Buchtela, Jakub Lang, Josef Černý, Viktor Zatloukal, Dominik Oltyán