2:3
1:3
- : -

Florbalová akademie MB-Tull. Dew - FORZA Tatran 3:9
19. David Derka, 22. David Derka, 27. Jiří Herda - 4. Aleš Mostecký, 9. Martin Kostiha, 10. Ondřej Brožek, 13. Vladimír Fuchs, 16. Martin Kostiha, 20. Martin Kostiha, 33. Vladimír Fuchs, 34. David Sluka, 36. Martin Kostiha; rozhodčí: Jan Černý - Martin Jirka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Marian Bobko ? - Milan Horáček ?; po třetinách: 0:3, 2:3, 1:3;
36:00
35:41
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Juraj Šádek (3:9).
33:18
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil David Sluka, asistoval Ondřej Brožek (3:8).
32:03
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vladimír Fuchs, asistoval Aleš Mostecký (3:7).
26:19
Branku družstva Florbalová akademie MB-Tull. Dew vstřelil Jiří Herda bez asistence (3:6).
24:00
24:00
21:51
Branku družstva Florbalová akademie MB-Tull. Dew vstřelil David Derka, asistoval Lukáš Pokorný (2:6).
19:49
18:57
15:15
12:45
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vladimír Fuchs, asistoval Martin Kostiha (0:4).
12:00
12:00
09:32
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Ondřej Brožek, asistoval Lukáš Zeman (0:3).
08:37
03:58
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Aleš Mostecký, asistoval Ondřej Brožek (0:1).
03:40
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Florbalová akademie MB-Tull. Dew na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Černý a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů FORZA Tatran: brankář: Milan Horáček; hráči v poli: Tomáš Hejda, Ondřej Brožek, Juraj Šádek, Martin Kostiha, Vladimír Fuchs
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB-Tull. Dew: brankář: Marian Bobko; hráči v poli: David Derka, Jiří Herda, Tomáš Erben, Lukáš Pokorný, David Berger