1:2
3:6
- : -

FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA - Florbal Exelsior Havířov B 5:12
5. Vojtěch Lukšík, 21. Michal Pastorek, 32. Vojtěch Lukšík, 33. Michal Pastorek, 38. Dalibor Matúš - 2. Adam Klimeš, 4. Pavel Kotula, 8. Pavel Kotula, 9. Martin Varta, 14. Daniel Filip, 18. Pavel Kožušník, 28. Pavel Kožušník, 29. Daniel Filip, 31. Pavel Kotula, 32. Adam Klimeš, 36. Pavel Kožušník, 36. Pavel Kožušník; rozhodčí: Viktor Kubala - Karel Pavelka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kolowrat ? - David Funiok ?; po třetinách: 1:4, 1:2, 3:6;
39:00
37:46
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Dalibor Matúš bez asistence (5:12).
35:22
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Martin Varta (4:12).
35:21
Člověk se ani v klidu nenají.
35:03
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Pavel Kožušník bez asistence (4:11).
35:02
Kožušník dokončil hattrick, halou lítají čepice
34:48
Varta ze dvou metrů nad!
33:40
Přátelský rozhovor s Piráty, děkuju. :-)
32:57
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Michal Pastorek, asistoval Vojtěch Lukšík (4:10).
32:57
Z první, do prázdné, tohle chytat nešlo.
31:52
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Adam Klimeš, asistoval Daniel Filip (3:10).
31:51
To by na to ale nesměl být sám proti čtyřem. Máme deset.
31:40
Neskutečně Kolowrat na několikrát!
31:18
Porada domácích zní jasně: "Pojďme bojovat, ****."
31:17
Timeout FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA
31:17
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Vojtěch Lukšík, asistoval Roman Pecen (3:9).
31:16
Obrovská hrubka posledního hráče, blíží se drama. 3:9
30:21
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Pavel Kotula, asistoval Martin Varta (2:9).
30:20
To samé se ale nedá říct o druhé straně, nekompromisně k tyči.
30:01
Piráti v šanci 2 na 1, bez úspěchu.
29:27
Padne deset? Podle nás ano.
28:08
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Daniel Filip, asistoval Adam Klimeš (2:8).
28:07
Hron musí měnit hůl, tahle už dosloužila. Chybějící pátý hráč jde okamžitě znát.
27:43
27:42
Kožušník versus pavouci, 1:0.
26:01
Časoměřič se zdravotníkem mají jasno. Halou zní tichý šepot: "Dejte góla, dejte!"
26:00
26:00
25:52
Kotula dostal až příliš mnoho prostoru, poslední střela ve druhé třetině měla namířeno do boční sítě.
23:18
Pecen vyzkoušel pozornost Funioka, ten měl své betony k sobě přitisknuté správně.
22:56
VÝHODAAAAAA. Na hranici s trestem.
22:28
Nic moc zajímavého se během přesilové hry nestalo, Torpédo v plném poštu, Filip okamžitě střídá za Kotulu.
21:14
Pecen vyzkoušel pozornost Funioka, ten měl své betony k sobě dobře přitisknuté.
20:28
Vyloučen hráč Daniel Filip družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:26
První přesilová hra v utkání. Možnost snížit na 3:6.
20:15
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Michal Pastorek, asistoval Dalibor Matúš (2:6).
20:14
Matúš 0+2!
18:54
Kolowrat výborně nechal pravou nohu u tyčky proti Klimešovi.
17:10
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Pavel Kotula (1:6).
15:55
Když nemůže Koule k brance, musí branka ke Kouli. Avšak v rámci pravidel a se zákrokem k tomu.
14:42
Atmosféra na hřišti by se dala přirovnat ke komornější, vzájemná komunikace obou týmů by se dala spočítat na prstech jedné ruky.
13:27
13:00
13:00
11:31
Matúš v šanci!
10:56
Kožušník hledal před bránou Kotulu, ten se k míčku nedostal.
09:34
Lukšík napoprvé do zdi, napodruhé do levé tyče.
08:46
Klimeš těsně vedle levé tyčky.
08:15
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Martin Varta, asistoval Pavel Kožušník (1:4).
07:30
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Pavel Kotula, asistoval Pavel Kožušník (1:3).
07:29
Reparát z nájezdu, šikovné doklepnutí z první.
06:51
Bílek z první netrefil ideálně, tohle mělo být 1:3.
06:07
Hra zatím jednoznačně naznačuje, že domácí se pokusí překvapovat své soky brejky. Druhá strana volí postupný útok.
04:50
Střela kapitána domácích o 20 čísel nad.
04:11
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Vojtěch Lukšík, asistoval Dalibor Matúš (1:2).
04:10
Kromě tohoto gólu. Chytrý pass Matúše, Lukšík do prázdné.
03:51
Držení míčku se rapidně obrátilo a od druhé minuty se Piráti nedostali vůbec k ničemu.