3:2
0:3
- : -

PASKOV SAURIANS - Florbal Exelsior Havířov 4:5
11. Robin Žvák, 15. Jakub Onderka, 19. Petr Novák, 22. Tomáš Hodulík - 13. Vojtěch Škůrek, 14. Dominik Sikora, 28. Petr Martynek, 30. Ondřej Urbančík, 36. Patrik Tichý; rozhodčí: Ondřej Fojt - Ondřej Nowak; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Šimon Daněk ? - Tomáš Heczko ?; po třetinách: 1:0, 3:2, 0:3;
36:00
35:18
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Patrik Tichý, asistoval Jan Warcholek (4:5).
35:15
Timeout Florbal Exelsior Havířov
35:15
Timeout PASKOV SAURIANS
32:52
Vyloučen hráč Jakub Onderka družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání.
29:40
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Ondřej Urbančík, asistoval Petr Martynek (4:4).
27:50
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Martynek, asistoval Tomáš Haničák (4:3).
26:37
Vyloučen hráč Martin Petr družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za blokování hokejky.
24:00
24:00
21:27
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Tomáš Hodulík z trestného střílení (4:2).
18:42
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Petr Novák, asistoval Jakub Onderka (3:2).
17:35
Vyloučen hráč Ondřej Urbančík družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hra na zemi.
14:50
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Jakub Onderka, asistoval Šimon Daněk (2:2).
13:37
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Sikora, asistoval Ondřej Urbančík (1:2).
12:00
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vojtěch Škůrek, asistoval Jan Warcholek (1:1).
12:00
12:00
11:59
Golman Paskova Daněk na konci třetiny předvedl několik pěkných zákroků.
10:30
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Robin Žvák, asistoval Jakub Onderka (1:0).
09:34
Vyloučen hráč Václav Baláž družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:49
Zatím je hra plná nepřesností, trenér domácích nonstop hlasitě huláká na své svěřence.