3:2
3:2
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 1. FBC Karviná 7:6
8. Adam Kania, 19. Jakub Gistinger, 20. Jakub Gistinger, 22. Jakub Gistinger, 28. Adam Kania, 32. Jakub Vyviál, 34. Jakub Vyviál - 3. Tomáš Juchelka, 12. Vojtěch Zmuda, 13. Šimon Jandák, 17. Tomáš Juchelka, 29. Tomáš Juchelka, 30. David Vaněk; rozhodčí: Ondřej Gábzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková ? - Lukáš Gola ?; po třetinách: 1:2, 3:2, 3:2;
36:00
35:18
Vyloučen hráč Ondřej Šimík družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
34:58
Vyloučen hráč Ondřej Pluhař družstva 1. FBC Karviná na 2 minuty za sekání.
33:23
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Vyviál, asistoval Ladislav Zdržava (7:6).
32:19
Vyloučen hráč Jakub Richter družstva 1. FBC Karviná na 2 minuty za sekání.
31:09
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Vyviál, asistoval Ondřej Šimík (6:6).
29:55
Trestné střílení družstva 1. FBC Karviná neproměnil Jakub Richter.
29:48
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil David Vaněk, asistoval Šimon Jandák (5:6).
28:59
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Tomáš Juchelka, asistoval Vojtěch Zmuda (5:5).
27:02
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Adam Kania, asistoval Ondřej Šimík (5:4).
24:00
24:00
21:39
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger, asistoval Martin Stanošek (4:4).
19:46
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger bez asistence (3:4).
18:15
17:40
Trestné střílení družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek neproměnil Ondřej Šimík.
16:32
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Tomáš Juchelka, asistoval Filip Šafarčík (1:4).
16:04
Vyloučen hráč Lukáš Pavlas družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
12:23
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Šimon Jandák, asistoval Matyas Basta (1:3).
12:00
12:00
11:02
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Vojtěch Zmuda, asistoval Filip Šafarčík (1:2).
10:39
Vyloučen hráč Jakub Vyviál družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za blokování hokejky.
07:45
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Adam Kania, asistoval Radek Kohut (1:1).
02:18
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Tomáš Juchelka bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gábzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC Karviná:
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Matyaš Němeček; hráči v poli: Lukáš Václavík, Martin Stanošek, Jakub Gistinger, Jakub Vyviál, Ladislav Zdržava