0:1
2:1
- : -

FBC Draci Říčany bílí - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 3:2pn
14. Marek Honzák, 25. Vojtěch Honzák, N Jakub Maxmilian Hošťálek - 2. Tobiáš Uhřík, 15. Štěpán Zavoral; rozhodčí: Matěj Mensa - Tomáš Lambert Hošťálek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Kukol ? - David Křeček ?; po třetinách: 0:1, 2:1;

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany bílí hráč Jakub Maxmilian Hošťálek a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Tobiáš Uhřík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany bílí hráč Jakub Maxmilian Hošťálek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Michal Mašek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Tomáš Fodor , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany bílí hráč Vojtěch Honzák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany bílí hráč Jakub Jezbera , ale gól nevstřelil.

26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
24:58
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Karolína Mezerová (2:2).
23:11
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
18:41
Timeout FBC Draci Říčany bílí
14:40
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Štěpán Zavoral bez asistence (1:2).
13:20
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Marek Honzák, asistoval Jakub Jezbera (1:1).
13:00
13:00
01:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Michal Mašek (0:1).
01:34
Vyloučen hráč Štěpán Končický družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za špatné střídání.