0:5
0:3
- : -

SK Jiskra Domažlice - Florbal Sokolov 3:9
6. Ondřej Baroch, 7. Ondřej Baroch, 10. Zdeněk Opálka - 15. Štěpán Mosler, 26. Pavel Batista, 28. Petr Gasparik, 30. David Ladžon, 34. Štěpán Mosler, 35. Tomáš Abrhám, 48. Matouš Tesař, 56. Lukáš Konvalina, 60. Petr Gasparik; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Patrik Kouřík 40 - Lukáš Heczko 24; po třetinách: 3:1, 0:5, 0:3;
60:00
59:59
Komentář domácích : Pekný zápas, soupeř trestal naše chyby a výkon rozhodčích radši komentovat nebudu.
59:31
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik bez asistence (3:9).
59:19
Komentář trenéra T. Abrháma: Po první třetině jsme se hodně strachovali o body, byl to zápas o první průběžné místo, takže jsem rád, že jsme to zvrátili a zápas vyhráli. Děkuji soupeři za parádní zápas.
55:09
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Patrik Soukup (3:8).
55:09
kapitán domácích se rve o práva svého týmu a disktuje s rozhodčimi
54:05
Tauer sám v oslabení u hostů ,ale brankář jeho střelu kryje
52:42
Vyloučen hráč Zdeněk Opálka družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
51:38
Patrik Kouřík je proti dalšímu gólu a proto předvádí fantastické zákroky
49:24
to je filharmonie.. je stále více slyšet píšťalka rozhodčích
47:23
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Jan Hlavsa (3:7).
44:40
Vyloučen hráč Dominik Vraštil družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
42:30
rozhodčí píská sekání . domací hráč Andrle ukázal cit pro fair play a oznámil ,že sekal on svého spoluhráče . buly
41:42
Tauer napálil míček z 0 úhlu a přes pár odrazů je balónek u brankáře
40:01
hráči Domažlic vypadají před buly odevzdaně.
40:00
40:00
39:38
Bořík sám před gólmanem a trefuje prostředek brány kde jisto jistě je brankář
39:32
domací vypli motory a ve druhé třetině ztrací vedení ..
34:38
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Petr Gasparik (3:6).
34:38
Andrle nevyužil prostor z mezikruží .domácí ztratili balónek a hosté využívají akci tři na jednoho .jednoduchá přihrávka na křídlo ,střela z první a Kouřík v rychlém sledu vytahuje míček z branky
33:12
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Tomáš Abrhám (3:5).
33:12
domácí přestali hrát efektivní florbal .stáhli se do bloku a dostávají gól za góĺem
32:32
hostující hráč s číslem 29 zkoušel překvapit ze 3/4 hřiště domácícho gólmana..bohužel pro něj netrefil bránu
31:35
domácí jsou pod velkým tlakem
29:55
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil David Ladžon, asistoval Tomáš Abrhám (3:4).
29:55
Sokolovští jdou do vedení .další parádní rána pod horní tyč
28:27
domací pouze faulují a nemůžou se dostat zpět do herní pohody
27:49
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Patrik Soukup (3:3).
27:49
Hosté teď ukázali proč jsou v tabulce na prvním místě .vyrovnaní přinesla střela tahem nad ruku gólmana Kouříka
26:19
hra se nám vyrovnala . začíná boj o každý metřík na hřišti
25:49
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Štěpán Mosler (3:2).
22:12
Vyloučen hráč Luboš Řezáček družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
14:59
Hosté zabrali a domácí neví, kde jim hlavy stojí. Zatím drží skvělými zákroky Kouřík
14:34
14:34
hosté využili přesilovku a snižují náskok
14:31
Vyloučen hráč Luboš Řezáček družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za hra vysokou nohou.
14:05
hosté kombinují po obvodu ,ale ke střele se nedostávají
12:56
další dvě střely od domácích...chybělo málo
09:26
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Zdeněk Opálka, asistoval Jan Tauer (3:0).
09:26
Jan Tauer nám ukázal své atletické nohy ..takovou rychlost nevyvine ani gripen .protáhl se kolem bránícího hráče a naservíroval přihrávku Opálkovi ,který dává gól pod nohy gólmana hostí
08:46
zjímavá standartní situace domacích končí nepovedenou střelou za mantinel
08:17
hosté tlačí na pilu a snaží se snížit
06:54
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Ondřej Stach (2:0).
06:54
a máme tu další gól kanonýra Barocha ...
05:04
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch bez asistence (1:0).
05:04
Ondřej Baroch vyhrál souboj jeden na jednoho a dává gól
04:25
kupí se nám fauly z obou stran
02:49
Baroch z první naservíroval balónek Boříkovi, ten však prázdnou branku netrefuje.