1:4
- : -
Sokol Rudná

FbC Barracudas Slaný - Sokol Rudná 4:15
7. Marek Hlušička, 21. Marek Hlušička, 24. Martin Waldmann, 34. Marek Hlušička - 1. Marek Vojáček, 5. Marek Vojáček, 6. Marek Cihelka, 9. Jan Karásek, 11. Marek Cihelka, 12. Jan Pražák, 13. Marek Vojáček, 16. Jan Karásek, 21. Pavel Kopecký, 23. Sebastian Šmíd, 24. Marek Vojáček, 26. Marek Vojáček, 30. Štěpán Fatka, 34. Sebastian Šmíd, 36. Marek Vojáček; rozhodčí: Jana Vostrá - Pavel Stuš; vyloučení: 1:2 + Štěpán Fatka OS + Štěpán Fatka ČK1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Ondřej Budil ? - Marek Dvořák ?; po třetinách: 1:6, 2:5, 1:4;
36:00
35:59
Vyloučen hráč Štěpán Fatka družstva Sokol Rudná do konce utkání.
35:58
Zbytečné zákroky a následné emoce na obou stranách.
35:57
Vyloučen hráč Marek Hlušička družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
35:57
Vyloučen hráč Štěpán Fatka družstva Sokol Rudná - osobní trest.
35:57
Vyloučen hráč Štěpán Fatka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování.
35:55
Další gól v brance Slaného.
35:53
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Vojáček, asistoval Marek Cihelka (4:15).
34:00
Marek Hlušička zachytil balónek na polovině, se stěstím se dostal přes 1. bránícího hráče, ale pak nabral rychlost, obešel další dva soupeře, položil si gólmana a do prázdné zavěsil. Hezká individuální akce Marka.
33:59
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Marek Hlušička, asistoval Ondřej Budil (4:14).
33:29
Trochu sporná branka hostí. I příznivci hostí přiznávají vysokou hokejku hostujícího hráče. Ale gól platí.
33:28
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Sebastian Šmíd, asistoval Štěpán Fatka (3:14).
33:17
Martin Waldman překonal gólmana hostí, ale předtím již bylo pískáno. Gól neplatí.
32:37
Budil skvěle v brance, Racek okamžitě v brejku, ale opět neúspěšná střela.
32:14
Racek hledal Hlušičku, ale tomu chyběl krok.
31:40
Budil zasahuje
30:27
Míček putoval po ose Jindra - Hlušička - Racek - Hlušička, ale ve výsledku je to jen další neúspěšné zakončení.
29:45
Nahození hostí z vlastní poloviny končí až v brance domácích.
29:44
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Štěpán Fatka, asistoval Jiří Vlasák (3:13).
28:59
Sam krásně prošel u mantinelu přes dva soupeře, zakončil na bližší tyč a ještě si stačil se soupeřovou střídačkou něco nepěkného vyříkat.
28:17
Tomáš Ježek nasadil soupeři jesle, dostal se do zakončení, ale byl už moc v úhlu.
27:13
Honza Klimeš zvedl hlavu, přesně našel Marku Hlušičku a jen pohotový zákrok gólmana mu překazil gólovou radost.
26:28
Hra je teď hodně klidná, statická, bez emocí. Zápas se dohrává.
25:19
Tradiční souhra hostí a po moc pěkné kombinaci další gól v brance Slaného.
25:16
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Vojáček, asistoval Jan Karásek (3:12).
24:58
Racek zazdil rozehrávku na vlastní polovině, naštěstí Tomáš Tichý to jistil.
24:41
První střela v 3. třetině pro hosty - nad.
24:01
Slaný opět na bully neúspěšné.
24:00
24:00
23:41
23:24
Patrik Racek se k zakončení nedostal, zatáhl balónek až na vlastní polovinu, zvedl hlavu, milimetrovým pasem našel spoluhráče Adama Jindru, ten zakončil, gólman sice zasáhl, ale další hráč domácích Martin Waldman dorazil míček do branky z hranice malého brankoviště.
23:23
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Martin Waldmann, asistoval Adam Jindra (3:10).
22:38
Pěkná akce hostí končí 10. gólem.
22:37
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Sebastian Šmíd, asistoval Kryštof Kříž (2:10).
20:53
Fantastická akce Barrakud. Honza Klimeš zpoza vlastní brány přihrávkou na 18 metrů přesně našel Marka Hlušičku, ten se obtočil kolem soupeře, nahrál k pravém mantinelu Tomáši Ježkovi, ten z první na střed zpět na Marka, který jen nastavil hokejku a elegantně přehodil gólmana hostí. Srdce florbalového fanouška zaplesalo.
20:51
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Marek Hlušička, asistoval Tomáš Ježek (2:9).
20:11
Nedůraz před brankou a 9. gól v brance Slaného.
20:10
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Pavel Kopecký, asistoval Sebastian Šmíd (1:9).
19:05
Samovi právě rozhodčí odpustil 2 minuty. Hosté úder nevyužili.
18:32
Slaný se zvedá. Racek - Hlušička, k zakončení se nedostali.
17:29
Racek v brejku, sám na gólmana, volil střelu, gólman kryje.
16:58
A opět hezká akce Sama. Nejprve přesný a jistý v obraně, prošel přes 3 soupeře a o pár centimetrů přestřelil.
15:58
Sam prošel po levé straně a zamířil na bližší vingl. Gólman zasáhl.
15:39
Hosté hrají systém: "Všechno na Kryštofa"
15:27
Další pěkná a hlavně přesná kombinace hostí.
15:26
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Karásek, asistoval Marek Vojáček (1:8).
14:48
Hezká akce domácích, 2x nebezpečné zakončení, ale bez gólového efektu.
13:50
Slaný 3 na 1. Hlušička to vzal na sebe, gólman zasáhl úspěšně.
12:48
12:02
Slaný zkouší změnu. Obrátilo si dresy naruby. Nutno dodat, že skutečně dresy byly v 1. třetině podobné.
12:01
Hosté opět vyhrávají bully.
12:00
12:00
11:18
Tentokrát hezká kombinace od zadního mantinelu, přesné přihrávka mezi kruhy a gólman bez šance.
11:17
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Pražák, asistoval Jan Karásek (1:6).
10:45
Slaný šlo dopředu, ale na polovině hosté vystihli kros a z následného brejku přesně k tyči. 1:5
10:44
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Cihelka bez asistence (1:5).
10:08
Hosté opět na polovině Slaného.
09:41
Budil fantasticky na brankové čáře vytáhl gólovku Kryštofa.
08:51
Hosté nahodili před branku a efektivní patička alá Ronaldo v podání Sama končí v brance domácích.
08:50
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Karásek, asistoval Jan Pražák (1:4).
08:17
Pěkná akce Rudné. Střela nad.
07:56
Nejtrestanější hráč soutěže - Tomáš Tichý - pokazil rozehrávku, ale soupeře do zakončení nepustil.
07:34
Vrácená výhoda Rudné - Slaný ubránilo.
07:00
Souhra Racek - Hlušička a 1. gól Barrakud
06:59
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Marek Hlušička, asistoval Patrik Racek (1:3).
06:50
Vyloučen hráč Štěpán Fatka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:16
Ježek 2x pomalejší, 2 ztráty balónku.
05:50
A další zakončení Slaného.
05:34
Adam Jindra to zkoušel na bližší tyč. Gólman kryje.
05:15
Slaný rozehrálo, okamžitě přišlo o balón a hosté se prosazují v oslabení.
05:14
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Cihelka, asistoval Sebastian Šmíd (0:3).
04:46
A bude 1. vyloučení turnaje.
04:19
Tentokrát už Rudná úspěšná v zakončení.
04:18
03:46
Hlušička zatáhl dopředu, nahrál Ježkovi a Slaný si připisuje 1. střelu.
03:14
Hezký obranný zákrok Racka
02:30
Hraje se prakticky pořád na polovině domácích.
01:57
Vojáček v dresu hostů trestuhodně pohrdl nahrávkou před prázdnou bránu. Gólman Budil nemusel zasahovat.
01:37
Navrátilec do sestavy Racek Patrik, vybojoval aut pro domácí.
00:58
Hlušička se hnal dopředu, čistě byl odzbrojen a z následného protiútoku hosté zakončili nad.