1:1
0:1
- : -

1. MVIL Ostrava B - TJ Stará Ves n/O Vosy 2:3
13. Tony Skřipčák, 19. Tony Skřipčák - 2. Jan Horák, 18. Jiří Ševčík, 33. Jiří Ševčík; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Lukáš Juchelka ? - Tomáš David ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:1;
39:00
38:59
Komentář kapitána hostů: "Děkujeme soupeři za vyrovnanou partii, bohužel se projevila naše herní nepohoda plynoucí z nepřipravenosti tréninkového deficitu."
38:58
Komentář kapitána domácích: "Vyrovnaný zápas, slušela by remíza, ale chybělo florbalové štěstíčko. Gratulace soupeři. Kotzur je dřevák. -3 hovoří jasně."
38:55
Trma vrma, Kotzur tečoval, míček přeskočil bránu.
38:02
Juchelka se rozhlíží na své spoluhráče, vypadá to na hru v bez gólmana.
38:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
37:36
Vrablík se na to zezadu už nemohl dívat a zkouší něco vymyslet za brankou Davida.
37:05
Zmrzlíka krotí celý svůj tým. Nelíbí se mu výrok sudího.
36:56
Mvil zkouší dlouhé nakopávané, většina odražených míčků se vrací na jejich hokejky.
35:58
Hostovičák vrací sportovní gesto a míček vrací soupeři.
35:52
Domácí v plném počtu. Ve stejný čas Vrablík znovu na zemi. Lednický sportovně zahodil a následuje buly.
35:26
Vrablík přes palubu.
34:50
Zmrzlík presuje i při vlastním oslabení, ukrojil tím pár vteřinek z trestu Guldana.
34:22
Zapisovatel věří ve 2:4, časoměřič doufá v gól na 3:3.
33:50
Vyloučen hráč Michal Guldan družstva 1. MVIL Ostrava B na 2 minuty za zdržování hry.
33:49
Guldan na trestné dnes častěji než na hřišti.
32:57
Kotzur dnes -3. Když může odčinit, David je proti. Ramenem vytěsnil střelu mířící do šibenice.
32:17
To se nedá říct o nositeli céčka Ševčíkovi. Ukázkově poslal míček tam, kde ho všichni očekávali. 2:3.
32:16
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jiří Ševčík, asistoval Petr Rogowski (2:3).
31:39
Kotzur zakopl, Jančák okamžitě vystartoval a našel Kašovského. Ten na svůj standard - vedle.
31:24
Levačka Davida proti Zmrzlíkovi, dnes 4:0.
31:03
Kašovský uspěl ve své specialitě. Buly.
30:58
Hranický do kapitána Vrablíka. "Kapitán Vrablík" - komičtěji už to ani znít nemůže.
29:30
Dlouho se nepřerušovalo, hra se přelévá ze strany na stranu.
28:36
Trestanec Guldan u míčku.
28:11
Skřipčák se vyhnul dvěma soupeřům, na Davida nevyzrál.
27:49
Dadok křižně hledal Hranického, ten nenatáhl svou ruku dostatečně.
27:16
Horák skvěle zaklekl proti střele Besty.
25:47
Tečovaná střela Ševčíka, Juchelka zareagoval včas.
25:35
Skřipčák vyhazuje až k Davidovi.
25:30
Šaněk - Hostovičák - Skřipčák - Zmrzlík. To jest obranné kvarteto domácích.
25:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
24:42
Uvidíme první přesilovou hru v tomhle zápase.
24:41
Vyloučen hráč Michal Guldan družstva 1. MVIL Ostrava B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:40
Backhand Kubiše do levé tyče.
24:02
Ševčík - Rogowski - Ševčík. Z první jen těsně vedle pravé tyče.
23:33
Střela Duškeviče šla hodně vedle, ovšem Brožek zblokoval a rozehrávat budou Vosy.
23:05
Zmatky černobílých žihadel pokračují.
21:57
Vosy pod tlakem, nedaří se vyhodit.
21:01
Gólmanská paráda pokračuje, David předvedl podobný zákrok jako před chvílí Juchelka.
20:50
Šaněk jako obránce přeběhl přes celé hřiště jako by se nechumelilo, na závěřečnou kličku nedosáhl jen o kousek. Klobouk dolů.
19:38
Hranickému odpískáno sekání. Rozehrává Hostovičák z rohu.
18:47
Kotzur se hlásí o další asistenci. Slovák se přidává, že ten gól vstřelil on. Jenže opět oba byli na střídačce a navíc si připsali další minus za předchozí gól. Druhá lajna domácích: -2
18:35
Juchelka famózně natáhl pravou ruku. Nominace do zlaté helmy je jistá.
18:17
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Tony Skřipčák, asistoval Jan Zmrzlík (2:2).
17:42
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jiří Ševčík, asistoval Pavel Lednický (1:2).
17:41
Rogowski odvedl výbornou práci před bránou, díky tomu Ševčík mohl poslat míček do pravého dolního rohu. Juchelka bez šance.
17:03
Domácí střídají, Rogowski se snaží najít dostat protihráče pod tlak a aktivně presuje.
16:46
Šaněk do náruče Davida.
16:01
Pěkný klepec z první Duškevič - Horák.
14:44
Rogowski klasicky jednou rukou přes celé hřiště. Tady věrní fandové nemohli očekávat nic jiného.
14:21
Besta zkusil překvapit Davida, nechybělo mnoho. Jen o pár cm vedle.
14:12
Skřipčák příliš okatě, Duškevič zareagoval a vysílá svůj tým do brejku.
13:01
V první třetině se hra přelévala dost nahoru dolů. Zmrzlík o tom řekl své poměrně jasně při odhazování klíčů na pořadatelský stolek.
13:00
13:00
12:45
Kubiš zkusil střelu v posledních vteřinách, Juchelka zasahuje.
12:08
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Tony Skřipčák, asistoval Adam Hostovičák (1:1).
12:07
Kotzur se hlásí o "áčko", jenže byl na střídačce a tak má stále -1.
12:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
11:23
Tohle vypadalo všelijak, nicméně konečná střela Slováka šla nad.
10:30
Levačka Davida se zatím nenudí, tohle byl třetí pokus Zmrzlíka během první třetiny.
09:32
Tenhle pass Kašovského měl oči, Ševčík vystřelil příliš brzy. Míček končí v rohu a útok rozjíždí Mvil.
08:45
S nahozením Guldana neměl David sebemenší problém.
07:51
Střela Vrablíka šla vedle jen o 6 metrů.
07:39
Kašovský chtěl moc. Příliš moc.
07:03
Šaněk nepustil před sebe Ševčíka, tohle mohlo být nebezpečné.
06:20
Hranický hledal Duškeviče, jeho přihrávka šla na nohy.
06:05
Do okamžitého brejku se dostává Jančák.
06:02
Souboj dvoumetrových titánů lépe pro Davida, počíhal na ne příliš dotažený blafák Zmrzlíka.
06:01
Trestné střílení družstva 1. MVIL Ostrava B neproměnil Jan Zmrzlík.
06:01
UVIDÍME TRESTNÉ STŘÍLENÍ!
05:48
Vrablík fauloval, standartka pro hosty.
04:38
Besta nezpracoval ideálně, rozehrávka pro Starou Ves.
04:26
Série zblokovaných střel, jen Kašovský vedle.
04:08
Šaněk sbírá svůj nehet ze země.
03:53
David skvěle na zemi vychytal Kotzura. Tohle mělo být 1:1.
03:15
Kotzur se chce zbavit jednoho mínus, pěkným passem hledal Slováka. Jančák přečetl situaci.
02:45
Střídání na obou stranách.
01:48
Kotzur po mně speciálně žádal Ice-Time, zatím na palubovce -1.
01:42
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Horák, asistoval Jan Duškevič (0:1).
01:41
Tohle se nedá říct o střele následující, Horák otevírá brankový účet.
01:30
Střela Duškeviče prošla těsně vedle brány.
00:53
První zákrok Davida. Zmrzlík vyzkoušel pozornost.
00:01
Prvního buly se zhostily hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Stará Ves n/O Vosy: brankář: Tomáš David; hráči v poli: Jiří Ševčík, Petr Rogowski, Matěj Jančák
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava B: brankář: Lukáš Juchelka; hráči v poli: Matěj Vráblík, Stanislav Brožek, Jan Zmrzlík, Tony Skřipčák, Miroslav Besta