0:2
1:2
- : -

Florbal Exelsior Havířov B - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 3:4
8. Jan Warcholek, 11. Niki Kalábová, 31. Jan Warcholek - 15. Radek Kohut, 23. Jakub Gistinger, 31. Ondřej Šimík, 34. Jakub Vyviál; rozhodčí: Ondřej Gábzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Heczko ? - Matyaš Němeček ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:2;
36:00
33:09
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Vyviál, asistoval Lukáš Václavík (3:4).
30:52
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ondřej Šimík, asistoval Jakub Gistinger (3:3).
30:33
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
30:33
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Jan Warcholek bez asistence (3:2).
29:53
Vyloučen hráč Matěj Pezda družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:40
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger bez asistence (2:2).
14:19
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Radek Kohut, asistoval Ladislav Zdržava (2:1).
12:00
12:00
10:55
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Niki Kalábová, asistoval Jan Warcholek (2:0).
07:10
03:32
Vyloučen hráč Lukáš Václavík družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gábzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Lukáš Václavík, Martin Stanošek, Jakub Gistinger, Ladislav Zdržava, Ondřej Šimík