2:2
5:1
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Sportovní klub Fbc Most 9:3
9. Lukáš Láník, 11. Lukáš Láník, 22. Aleš Linka, 26. Josef Helšus, 31. Milan Čížek, 36. Aleš Linka, 41. Aleš Linka, 42. Aleš Linka, 44. Aleš Linka - 22. Roman Miškolci, 26. Marek Pohl, 42. Petr Řeháček; rozhodčí: Jan Rubáš - Karel Švec; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Václav Frajt 29 - Lukáš Lenko 17, Lukáš Tokár 3; po třetinách: 2:0, 2:2, 5:1;
43:18
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Jaroslav Bielik (9:3).
41:49
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Milan Čížek (8:3).
41:49
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Tokár družstva Sportovní klub Fbc Most
41:31
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Petr Řeháček, asistoval Roman Miškolci (7:3).
40:41
35:27
Timeout Sportovní klub Fbc Most
35:27
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Lukáš Láník (6:2).
33:06
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
30:41
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Milan Čížek, asistoval Aleš Linka (5:2).
30:00
30:00
28:58
Vyloučen hráč Ladislav Pleyer družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:52
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Marek Pohl, asistoval Jiří Jelínek (4:2).
25:13
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Josef Helšus, asistoval Jan Herink (4:1).
21:48
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka bez asistence (3:1).
21:11
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Roman Miškolci, asistoval Ljubislav Djuranovič (2:1).
15:00
15:00
10:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník, asistoval Michal Fürstl (2:0).
08:42
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Rubáš a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů Sportovní klub Fbc Most:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Pavel Bezrouk, Jan Prokeš, Jaroslav Bielik, Aleš Linka