0:1
2:1
- : -

FbŠ Bohemians Praha 4 bílí - Sport Eden Beroun 2:3pn
23. Matouš Juřek, 25. Adam Pivný - 9. Jakub Staniek, 15. Jakub Staniek, N Kryštof Kušta; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Jakub Vidner; vyloučení: 3:1 + Dominik Náhlík 5; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Patrik Slavík ? - Jan Bubeník ?; po třetinách: 0:1, 2:1;

Nájezd na branku provedl z družstva Sport Eden Beroun hráč Kryštof Kušta a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí hráč Jan Hais , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí hráč Lukáš Hubáček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sport Eden Beroun hráč Jan David , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí hráč Jan Hais a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sport Eden Beroun hráč Kryštof Kušta a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí hráč Adam Pivný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sport Eden Beroun hráč Dominik Náhlík , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
25:51
Timeout FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
25:51
Vyloučen hráč Kryštof Kušta družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za špatné střídání.
24:09
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Adam Pivný, asistoval Ondřej Kučírek (2:2).
22:35
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil Matouš Juřek bez asistence (1:2).
21:12
Vyloučen hráč Dominik Náhlík družstva Sport Eden Beroun na 5 minut za hrubost.
20:59
Vyloučen hráč Lukáš Hubáček družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí na 2 minuty za blokování hokejky.
19:53
Vyloučen hráč Adam Pivný družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí na 2 minuty za blokování hokejky.
14:34
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jakub Staniek, asistoval Dominik Náhlík (0:2).
14:04
Vyloučen hráč Vojtěch Pecha družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
13:00
08:10
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jakub Staniek, asistoval Petr Ježek (0:1).