3:0
1:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Tatran Teka Střešovice 6:5
15. Martin Skřivánek, 18. Martin Skřivánek, 24. Jan Linhart, 28. Petr Hartman, 33. Jan Linhart, 55. Zbyněk Stuchlík - 3. Adam Tlapák, 6. Zbyšek Piták, 13. Jakub Slavík, 42. Pavel Sládeček, 60. Jakub Slavík; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 46 - Tomáš Fibiger 24; po třetinách: 2:3, 3:0, 1:2;
60:00
Vyjádření trenéra domácích Michala Pazdery: "Dnes šťastné vítězství. Hlavně v závěru jsme měli opravdovou kliku. Nicméně kluci makali a byli odměněni za to, že se drželi pokynů a věřili i za stavu 0:3, že mohou se zápasem něco udělat. Jsme rádi, že zápas mohli dohrát i naši mladší hráči. Děkujeme soupeři i rozhodčím za zápas."
60:00
střely ve 3.třetině 8:14
60:00
střely celkem 30:51
60:00
Vyjádření trenéra hostí Milana Fridricha: "Utkání z našeho pohledu rozhodlo 10 minut v první třetině, za stavu 3:0, kdy jsme naprosto opustili naši týmovou hru a pustili soupeře do utkání. I když jsme poté ve třetí třetině spoustu šancí spálili, tak si myslím, že výsledek je spravedlivý. Takto se nechceme prezentovat. Děkujeme soupeři a divákům za zápas."
60:00
59:36
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Filip Langer (6:5).
54:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík, asistoval Jan Linhart (6:4).
44:20
Krásnou individuální akci předvedl domácí Hanák ale jeho střela z otočky končí mimo
43:24
Střelu Hájka od mantinelu si Fibiger pokryl
41:12
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Pavel Sládeček, asistoval Adam Tlapák (5:4).
38:42
Vyloučen hráč Johannes Harnesk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
38:10
Míček doskákal až ke Skřivánkovi který netrefil branku
37:03
Po zablokované střele hostů se do nebezpečné situace dostali domácí ale svoji šanci nevyužili
35:00
Vinohrady teď od inkasovaného gólu zachránila tyčka
32:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart, asistoval Lukáš Gregor (5:3).
32:20
Hráči SKV získali další přesilovou hru kterou vzápětí využil po pouhých třech vteřinách Linhart
32:17
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:28
Nebezpečná přihrávka do prostoru před brankou se hostům nepovedla využít
30:12
Domácí gólman vychytal Pitáka
27:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Pavel Hájek (4:3).
27:36
Další velkou šanci nevyužil Hájek ale tlak domácích zanedlouho zpečetil Hartman a SKV otáčí na 4:3
26:54
Gólovou střelu Vnuka vytahuje Fibiger
24:34
Rychlý protiútok Tatranu skončil u obránců domácích
23:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart, asistoval Zbyněk Stuchlík (3:3).
23:02
Nádherná akce Vinohrad. Zbyněk Stuchlík krásně uvolnil Linharta a ten vymetl vzdálenější šibenici
17:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Petr Hartman (2:3).
17:42
Domácím se podařilo vstřelit kontaktní branku
17:42
Petr Hartman vybojoval míček a jho vyraženou střelu doklepl do sítě opět Martin Skřivánek