1:2
1:2
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - FbK TJ Svitavy 3:8
12. Daniela Kořánová, 20. Lenka Titzová, 35. Michaela Škarydová - 4. Denisa Halvová, 5. Dominika Kolouchová, 11. Klára Konečná, 13. Kateřina Daňková, 23. Pavlína Bryšková, 29. Denisa Halvová, 32. Kateřina Daňková, 36. Klára Konečná; rozhodčí: Pavel Špryňar - Kateřina Koucká; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michaela Hořejšová 22 - Barbora Králíčková 11; po třetinách: 1:4, 1:2, 1:2;
45:00
44:24
Vyloučen hráč Klára Konečná družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
39:57
Vyloučen hráč Lenka Tlapáková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za blokování hokejky.
35:47
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Klára Konečná bez asistence (3:8).
34:38
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Michaela Škarydová, asistoval Lenka Tlapáková (3:7).
31:03
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Kateřina Daňková, asistoval Denisa Halvová (2:7).
30:00
30:00
28:13
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Denisa Halvová, asistoval Klára Konečná (2:6).
22:03
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Pavlína Bryšková, asistoval Zuzana Tranová (2:5).
19:15
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Lenka Titzová, asistoval Michaela Škarydová (2:4).
15:00
15:00
12:31
11:33
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Daniela Kořánová, asistoval Michaela Škarydová (1:3).
11:19
Vyloučen hráč Aneta Niklová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
10:33
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Klára Konečná, asistoval Denisa Halvová (0:3).
04:03
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Dominika Kolouchová, asistoval Magdalena Přikrylová (0:2).
03:00
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Denisa Halvová, asistoval Tereza Jirčíková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Kateřina Koucká.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Barbora Králíčková; hráči v poli: Pavlína Bryšková, Zuzana Tranová, Michaela Prokešová, Dominika Kolouchová, Magdalena Přikrylová