0:6
1:4
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - KM automatik FBK Jičín 2:15
10. Tereza Časarová, 45. Eliška Řezníková - 6. Štefánia Filcsáková, 7. Sára Čelišová, 10. Natálie Kuželová, 12. Eva Čermáková, 14. Natálie Kuželová, 17. Adéla Kmošková, 20. Šárka Egrtová, 24. Adéla Kmošková, 25. Sára Čelišová, 28. Adéla Kmošková, 30. Eva Čermáková, 32. Natálie Kuželová, 34. Natálie Kuželová, 35. Magda Fejfarová, 35. Veronika Pěničková; rozhodčí: Pavel Špryňar - Kateřina Koucká; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michaela Hořejšová 7 - Tereza Chlumská 12; po třetinách: 1:5, 0:6, 1:4;
45:00
44:54
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Eliška Řezníková, asistoval Lenka Titzová (2:15).
34:16
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
34:16
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Veronika Pěničková, asistoval Adéla Kmošková (1:15).
34:03
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Magda Fejfarová bez asistence (1:14).
33:17
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Natálie Kuželová, asistoval Adéla Kmošková (1:13).
31:07
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Natálie Kuželová, asistoval Magda Fejfarová (1:12).
30:00
30:00
29:17
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Eva Čermáková, asistoval Štefánia Filcsáková (1:11).
27:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adéla Kmošková, asistoval Veronika Pěničková (1:10).
24:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Sára Čelišová, asistoval Veronika Pěničková (1:9).
23:35
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adéla Kmošková, asistoval Magda Fejfarová (1:8).
19:07
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Šárka Egrtová, asistoval Štefánia Filcsáková (1:7).
16:02
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adéla Kmošková, asistoval Natálie Kuželová (1:6).
15:00
15:00
13:03
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Natálie Kuželová, asistoval Veronika Pěničková (1:5).
11:38
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Eva Čermáková, asistoval Natálie Kuželová (1:4).
09:22
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Tereza Časarová, asistoval Lenka Titzová (1:3).
09:10
08:02
Vyloučen hráč Tereza Nováková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
07:16
Vyloučen hráč Štěpánka Trachtová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:46
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Sára Čelišová, asistoval Eva Čermáková (0:2).
05:20
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Štefánia Filcsáková, asistoval Magda Fejfarová (0:1).
04:37
Vyloučen hráč Tereza Časarová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hra rukou.
01:40
Vyloučen hráč Natálie Kuželová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Kateřina Koucká.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Tereza Chlumská; hráči v poli: Nikola Ziegelheimová, Sára Čelišová, Adéla Kmošková, Magda Fejfarová, Natálie Kuželová