2:2
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FB Hurrican Karlovy Vary 4:4
7. Jakub Jaroš, 22. Lukáš Macháč, 33. Vladimír Trčka, 35. Martin Blecha - 16. Jakub Belanec, 28. Alex Ilčišin, 33. Josef Sedláček, 37. Alex Ilčišin; rozhodčí: Luděk Lejba - Filip Moravec; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 7 - Martin Louda 19; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2;
45:00
Komentář trenéra hostí Martina Kratochvíla: "Vánoce s námi zamávaly, takže jsme za bod rádi a taky proto, že jsme celý zápas dotahovali. Díky všem hráčům, Liberci přejeme šťastnou cestu domů."
45:00
Komentář trenéra domácích Matěje Klucha: "Soupeř poctivý a z mála vytěžil opravdu hodně. Nám dnes chyběl pohyb, lepší hra ve středním pásmu, ale především emoce. Tam jsme prohráli na plné čáře, i kdyby zápas dopadl výsledkově jinak."
45:00
44:36
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
36:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Alex Ilčišin bez asistence (4:4).
34:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Blecha bez asistence (4:3).
32:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Josef Sedláček, asistoval Tomáš Smolka (3:3).
32:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Jakub Jaroš (3:2).
31:56
Vyloučen hráč Štěpán Maaz družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
27:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Alex Ilčišin, asistoval Josef Sedláček (2:2).
21:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Macháč, asistoval Filip Kapitán (2:1).
20:36
Vyloučen hráč Petr Nöbauer družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
15:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Belanec bez asistence (1:1).
15:00
15:00
06:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Jaroš, asistoval Šimon Šteinfest (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a Filip Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Lukáš Macháč, Martin Kašínský, Filip Kapitán, Richard Komňacký, Vladimír Trčka