3:0
4:2
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Bulldogs Brno 9:4
9. David Příhoda, 14. Adam Stejskal, 24. Tomáš Vlček, 28. Matěj Soukup, 32. Tomáš Suchý, 46. Jakub Mikolášek, 48. Ondřej Hlinovský, 50. Jiří Löffelmann, 54. David Pilík - 1. Jan Černovický, 13. Rudolf Brucháček, 45. Jakub Skalník, 53. Jakub Ondrák; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Daniel Dolák 16 - Martin Frič 22; po třetinách: 2:2, 3:0, 4:2;
60:00
Střely na branku ve třetině třetině: FBŠ SLAVIA Plzeň - 12, Bulldogs Brno - 9
60:00
Komentář trenéra hostů (Marek Zvalo): Byli jsme nedůrazní v obraně, a nabídli jsme soupeři mnoho šancí ke skórování. Soupeř tyto šance využil.
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Dneska odcházím spokojený, jsem rád za kontrolovanou výhru. Všech 19 zapojených hráčů předvedlo dobrý výkon a ve spojení s koncentrovaným výkonem po celých šedesát minut z toho plynou 3 body. Díky soupeři za zápas.
60:00
53:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Pilík, asistoval Petr Pacanda (9:4).
52:43
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Ondrák bez asistence (8:4).
49:30
Timeout Bulldogs Brno
49:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Löffelmann, asistoval Tomáš Vlček (8:3).
47:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Tomáš Vlček (7:3).
45:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Matouš Bešta (6:3).
44:03
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Skalník, asistoval Rudolf Brucháček (5:3).
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: FBŠ SLAVIA Plzeň - 10, Bulldogs Brno - 6
40:00
31:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Suchý bez asistence (5:2).
29:39
Vyloučen hráč Dominik Sláma družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
27:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval Tomáš Vlček (4:2).
23:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Ondřej Hlinovský (3:2).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: FBŠ SLAVIA Plzeň - 9, Bulldogs Brno - 5
20:00
13:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Jakub Mikolášek (2:2).
12:52
Vyloučen hráč Dominik Sláma družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
12:28
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Rudolf Brucháček, asistoval Daniel Galanský (1:2).
08:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Příhoda, asistoval David Pilík (1:1).
00:49
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Černovický bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Martin Frič; hráči v poli: Daniel Galanský, Jan Černovický, Jakub Skalník, Zdeněk Bajnar, Rudolf Brucháček
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Blažek, Adam Stejskal, Vojtěch Bistrý, Jakub Mikolášek, Matouš Bešta