0:0
1:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:2
8. Adam Stejskal, 15. Matouš Bešta, 45. Matouš Bešta - 11. Roman Štěrba, 56. Tomáš Večeřa; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Daniel Dolák 26 - Radek Šafář 23; po třetinách: 2:1, 0:0, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Dnes jsme neodehráli dobrý zápas, nešly nám nohy a z toho se těžko vychází. O to více jsem rád za tři body. Tenhle extrémní víkend ještě nekončí a já děkuji svému týmu za výkon a soupeři za fér utkání.
60:00
Střely ve 3. třetině: Slavia 11 - Brno 10
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Jandy: Za mě supr utkání, kdy oproti včerejšku hluboce smekám klobouček nad výkonem svých hráčů, kteří se ode dna odrazili k lepším zítřkům a předvedli velmi povedený výkon. Když utkání nerozhodne taktika, indivividuální chyby a přidají se na obou stranách skvělí brankáři, tak musí prostě rozhodnout produktivita střelby a v té jsme byli o jeden gól horší. Gratuluji soupeři za férové utkání.
60:00
58:58
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
55:43
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Večeřa, asistoval Kryštof Indruch (3:2).
45:19
Brno zvýšilo produktivitu střel na bránu, proto musím pochválit Daniela Doláka za vynikající zákroky.
44:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Filip Blažek (3:1).
40:00
40:00
Střely na bránu v druhé třetině: FBŠ SLAVIA Plzeň - 8, Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 5.
40:00
38:33
Vyloučen hráč Jan Myška družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
36:28
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
35:20
První lajna tvořena převážně dorostenci kompletně narušila hru Brna. Brno jim rychlostně vůbec nestačí.
28:50
Hra se zrychlila, s ní i počet tvrdých zákroků. Slavia už nemá tolik času na rozehrávku a rozvinutí postupného útoku.
21:39
Vyloučen hráč Martin Karpíšek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra rukou.
21:20
Slavia se neustále střídá v obraně a přihrává si, žádná akce, Brno jen stojí a kouká.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině: FBŠ SLAVIA Plzeň -10 , Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 12.
20:00
17:54
Vyloučen hráč Ondřej Hlinovský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Jakub Mikolášek (2:1).
14:16
Domácí dnes očividně nemají v plánu prohrát, ubránili vlastní bránu ve hře v oslabení a okamžitě po nástupu Adama Stejskala na hřiště vstřelují branku.
12:16
Vyloučen hráč Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
10:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Roman Štěrba, asistoval Radovan Zelený (1:1).
10:20
Sokol Brno čeká na chyby domácích, chodí do rychlých protiútoků.
07:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Filip Blažek (1:0).
03:38
Zápas již od první minuty v dobrém tempu, Slavia je více na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radek Šafář; hráči v poli: Jan Zbořil, Tomáš Vejmělka, Kryštof Indruch, Tomáš Večeřa, Milan Jedlička
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jakub Mikolášek, Adam Stejskal, Vojtěch Bistrý, Matouš Bešta, Filip Blažek