0:2
2:3
- : -

FBC Hamsters Vysočany - FBC Kralupy n/V B 3:7
5. Lukáš Hron, 29. Jan Pavluk, 29. Vítězslav Princ - 3. Milan Kocián, 5. Tomáš Carvan, 14. Milan Kocián, 20. Milan Kocián, 27. Lukáš Mück, 33. Tomáš Carvan, 35. Lukáš Mück; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Pavel Bartůněk ? - Jakub Hoffmann ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:3;
36:00
34:39
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Lukáš Mück, asistoval Milan Kocián (3:7).
34:25
Vyloučen hráč Vít Dvořák družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za sekání.
32:59
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Tomáš Carvan, asistoval Milan Kocián (3:6).
29:36
Vyloučen hráč Mikuláš Kabrna družstva FBC Kralupy n/V B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:56
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Vítězslav Princ, asistoval Vít Dvořák (3:5).
28:51
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Jan Pavluk, asistoval Matouš Pařík (2:5).
26:22
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Lukáš Mück, asistoval Jan Řehák (1:5).
24:51
Vyloučen hráč Viktor Valouch družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:35
Vyloučen hráč Rostislav Veselý družstva FBC Kralupy n/V B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:39
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Milan Kocián, asistoval Jan Řehák (1:4).
13:00
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Milan Kocián bez asistence (1:3).
12:00
12:00
04:51
04:25
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Lukáš Hron, asistoval Matouš Pařík (1:1).