- : -
Dánsko
Norsko

Dánsko - Norsko 5:9
13. Mikkel Skov Nielsen, 30. Mikkel Skov Nielsen, 35. Mikkel Skov Nielsen, 36. Jesper Roland Bückner, 46. Lukas Eldholm - 10. Ole Martin Jansson, 11. Ketil Kronberg, 18. Ketil Kronberg, 18. Robin Perzan Norstrøm, 33. Patrick Hjemgård, 34. Daniel Gidske, 37. Ludvik Hansen, 55. Daniel Gidske, 58. Patrick Hjemgård; rozhodčí: Corina Wehinger - Sandra Zurbuchen; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 246; zásahy brankářů: Mike Trolle 31 - Andreas Ansnes Falkeid 12, Markus Jelsnes 11; po třetinách: 1:4, 3:3, 1:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Dánsko 9 - Norsko 9. Střely celkem: Dánsko 28 - Norsko 40.
60:00
57:29
Timeout Dánsko
57:29
Branku družstva Norsko vstřelil Patrick Hjemgård, asistoval Ole Mossin Olesen (5:9).
54:40
Branku družstva Norsko vstřelil Daniel Gidske, asistoval Christoffer Øistad (5:8).
45:46
Branku družstva Dánsko vstřelil Lukas Eldholm, asistoval Jesper Schmidt (5:7).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Dánsko 9 - Norsko 15.
40:00
36:48
Branku družstva Norsko vstřelil Ludvik Hansen, asistoval Andreas Næss Valbye (4:7).
35:29
Branku družstva Dánsko vstřelil Jesper Roland Bückner, asistoval Lukas Eldholm (4:6).
34:05
Branku družstva Dánsko vstřelil Mikkel Skov Nielsen, asistoval Andreas Kleczewski (3:6).
34:05
Střídání brankáře. Nový brankář Markus Jelsnes družstva Norsko
33:04
Branku družstva Norsko vstřelil Daniel Gidske, asistoval Ole Mossin Olesen (2:6).
32:09
Branku družstva Norsko vstřelil Patrick Hjemgård, asistoval Ketil Kronberg (2:5).
29:45
Branku družstva Dánsko vstřelil Mikkel Skov Nielsen, asistoval Emil Odfeldt (2:4).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Dánsko 10 - Norsko 16.
20:00
17:56
Branku družstva Norsko vstřelil Robin Perzan Norstrøm, asistoval Andreas Næss Valbye (1:4).
17:17
Branku družstva Norsko vstřelil Ketil Kronberg, asistoval Sindre Bjerknes (1:3).
12:50
Branku družstva Dánsko vstřelil Mikkel Skov Nielsen, asistoval Jesper Roland Bückner (1:2).
11:50
Vyloučen hráč Mads Fossum Normann družstva Norsko na 2 minuty za sekání.
10:50
Branku družstva Norsko vstřelil Ketil Kronberg bez asistence (0:2).
09:24
Branku družstva Norsko vstřelil Ole Martin Jansson, asistoval Ole Mossin Olesen (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Corina Wehinger a Sandra Zurbuchen.
00:00
00:00
Line-up hostů Norsko: brankář: Andreas Ansnes Falkeid; hráči v poli: Mads Fossum Normann, Daniel Gidske, Christoffer Øistad, Ole Mossin Olesen, Ole Martin Jansson
00:00
Line-up domácích Dánsko: brankář: Mike Trolle; hráči v poli: Daniel Nygaard Mørup, Jesper Schmidt, Jesper Roland Bückner, Lukas Eldholm, Mathias Glass