2:2
0:0
TJ Turnov

SK BIVOJKY LITVÍNOV - TJ Turnov 6:5pn
7. Petra Prosná, 8. Petra Prosná, 24. Petra Prosná, 52. Petra Prosná, 56. Denisa Pechánková, N Lenka Svobodová - 12. Lucie Veselá, 29. Karolína Koťátková, 36. Pavla Klementová, 41. Karolína Koťátková, 59. Karolína Koťátková; rozhodčí: Kamil Neuman - Jan Černý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Veronika Ziegelbauerová 21 - Eva Horáková 21; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Pavla Klementová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč Lenka Svobodová a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Karolína Koťátková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč Lada Flachsová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Marcela Urbanová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč Daniela Kornalíková a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
komentář trenéra hostů (p. Jakub Haken): Jsem rád, že to holky odmakaly celých 60 minut. Není lehké to odehrát v 8 lidech do pole. Škoda, že jsme začali plnit taktiku až v poslední třetině, kdy už tolik sil nezbývalo. Přejeme všem krásné prožití svátku a pořádnou kocovinu prvního.
65:00
komrntář trenéra domácích (p. Tomáš Arazim): Děkujeme soupeřkám za utkání. Holkám chci poděkovat za bojovnost a blahopřát ke dvěma bodům do tabulky. Dík patří i divákům za skvělou atmosféru.
58:26
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Koťátková, asistoval Kateřina Vacíková (5:5).
57:00
závar u litvínovské branky, vyrovnání bylo na spadnutí
56:58
Timeout TJ Turnov
55:19
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Denisa Pechánková, asistoval Petra Prosná (5:4).
51:52
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Petra Prosná, asistoval Tereza Urbášková (4:4).
44:22
pěkná akce Klementové, otočkou se zbavila obránkyně a střílí, Ziegelbauerová vytěsňuje nad
43:44
Urbášková střílí z otočky do brankařky
40:38
Urbanová střílela a Koťátková z dorážky obrací skore
40:37
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Koťátková, asistoval Marcela Urbanová (3:4).
35:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavla Klementová bez asistence (3:3).
28:03
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Koťátková, asistoval Kateřina Vlková (3:2).
25:06
Veselá překonala domácí brankařku mezi nohy, ale Pechánková míček z malého brankoviště vytáhla
23:04
Prosná si vzala míček na památku, za čistý hattrick, dnes je neskutečná, musím se jí pak zeptat, co obědvala
23:03
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Petra Prosná, asistoval Markéta Bártová (3:1).
19:49
Vyloučen hráč Pavla Klementová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:40
Arazimová střílí zleva
17:28
Pechánková střílí, vyraženou střelu napodruhé zkouší Urbášková
15:02
Bivojky špatně rozehrály a poté si je dvojice Klementová a Koťátková vodila, gól naštěstí pro domácí nedaly
13:29
Další šance Klementové, ale Ziegelbauerová spolehlivě kryje svou branku
12:25
Klementová v šanci
11:38
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Johana Fišerová (2:1).