5:1
- : -
FBS Olomouc

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FBS Olomouc 9:3
5. Michaela Středulová, 6. Kristýna Klubalová, 11. Terezie Šešulková, 24. Michaela Středulová, 31. Terezie Šešulková, 31. Michaela Středulová, 32. Radka Niemczyková, 35. Kristýna Klubalová, 36. Radka Niemczyková - 6. Eva Řeháková, 19. Eva Řeháková, 25. Eva Řeháková; rozhodčí: Ondřej Keberle - Jaromír Kuchař; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kateřina Valášková ? - Barbora Opletalová ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 5:1;
36:00
35:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Karolína Bínová (9:3).
35:48
Rychlou rozehrávkou z útočného rohu Niemczyková našla svou spoluhráčku, která se nemýlila.
34:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristýna Klubalová, asistoval Radka Niemczyková (8:3).
34:58
Klubalová se trefuje z předbrankového prostoru a navyšuje tak náskok domácích.
33:36
Soušková teď osamostatněná před bránou trestuhodně zahazuje obrovskou šanci na skórování.
32:57
Němcová ve velké šanci na středu trefuje připravenou Valaškovou.
31:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Terezie Šešulková (7:3).
30:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Maroszová (6:3).
30:09
Po backhandovém pokusu Maroszové zůstává FBC v tlaku na útočné polovině.
30:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková, asistoval Karolína Bínová (5:3).
29:17
Domácí FBC kombinuje na útočné polovině. Ke střele se nakonec dostává Šešulková, ale míří vysoko nad.
27:36
Střídová natahuje od mantinelu, střela ale nekončí za zády Valáškové. Utkání se stále vede ve vysokém tempu.
25:20
Maroszová prověřila střelou z dálky hostující golmanku - ta byla připravena.
24:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková, asistoval Karolína Sigmundová (4:3).
24:15
Řeháková kompletuje hattrick! Po krásné střele k tyči tak opět snižuje náskok domácích.
24:00
24:00
23:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Schindlerová (4:2).
23:06
FBC se podařilo ubránit oslabení i další nebezpečný brejk Olomouce.
22:19
Ostravanky zahrozily ve vlastním oslabení, nicméně skóre zůstává stejné.
21:05
Vyloučen hráč Sandra Kostková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
20:57
Ostravský brejk nyní pod vedením Středulové - golmanka hostí byla ale připravena.
20:01
Řeháková znova ve velké šanci doráží míček na brankovišti, ale trefuje pouze golmanku domácích.
18:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková bez asistence (3:2).
18:45
Po chybě v rozehrávce domácích FBC se Řeháková dostala do úniku a opět míří přesně.
17:09
Hra se stále přelévá ze strany na stranu.
12:54
Domácí FBC je v úvodu třetiny v tlaku.
12:00
12:00
11:07
MONSTER SAVE!!! Golmanka domácích Valášková nyní předvedla výborný zásah.
10:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková bez asistence (3:1).
07:59
Utkání se hraje ve vysokém tempu.
06:33
Bínová nyní ve velké šanci trefuje z otočky golmanku.
05:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková bez asistence (2:1).
05:42
Řeháková přesně zamířila a snižuje náskok domácích.
05:15
05:15
Se štěstím doputoval balonek za záda hostující golmanky a domácí navyšují skóre.
04:28
04:28
Po rychlé rozehrávce v útočném rohu se domácí FBC dostává do vedení.
03:08
Hostujícím se podařilo ubránit oslabení, ale domácí FBC zůstává v tlaku.
00:56
Vyloučen hráč Martina Mrázková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.