1:2
1:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - 1. MVIL Ostrava 6:5
8. Lukáš Michna, 11. Tomáš Janek, 11. Tomáš Hrubý, 12. Robert Socha, 30. Adam Burýšek, 44. Tomáš Hrubý - 1. Matěj Sokol, 3. Matyáš Vašňovský, 6. David Štirba, 21. Matěj Sokol, 28. Matěj Sokol; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Filip Grill ? - Jakub Mikunda ?; po třetinách: 4:3, 1:2, 1:0;
45:00
43:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Lukáš Michna (6:5).
42:38
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
40:59
Timeout 1. MVIL Ostrava
35:05
Vyloučen hráč Daniel Král družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Burýšek, asistoval Jiří Šimek (5:5).
27:35
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Matyáš Vašňovský (4:5).
20:42
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Nikolas Kuruc (4:4).
15:00
15:00
14:18
Vyloučen hráč Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
11:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Lukáš Michna (4:3).
10:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Ondřej Monsport (3:3).
10:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek bez asistence (2:3).
07:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna, asistoval Vít Buzek (1:3).
05:26
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil David Štirba bez asistence (0:3).
04:18
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
03:45
Vyloučen hráč Vojtěch Rajnošek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:26
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matyáš Vašňovský z trestného střílení (0:2).
01:22
Vyloučen hráč Tomáš Tománek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
00:14
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval David Štirba (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava: brankář: Jakub Mikunda; hráči v poli: Jakub Hloušek, Jan Hinčica, Matyáš Vašňovský, David Štirba, Vojtěch Rajnošek
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Ondřej Holaň, Lukáš Michna, Robert Socha, Tomáš Janek, Tomáš Hrubý