1:2
1:3
- : -

T.J. Sokol Lišov - FK Slovan J.Hradec 2:10
20. Radek Bednář, 35. Marek Murčo - 4. Marcel Šuranský, 6. Jakub Florek, 8. Michal Hřebíček, 11. Roman Aster, 12. Kryštof Ille, 20. Vojtěch Koutný, 22. Ondřej Šimek, 36. Jakub Florek, 38. Jakub Tejnor, 39. Marcel Šuranský; rozhodčí: Petr Holeček - Ondřej Pech; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: František Cimbura ? - Josef Filip ?; po třetinách: 0:5, 1:2, 1:3;
45:00
38:29
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Michal Hřebíček (2:10).
37:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Ondřej Šimek (2:9).
35:46
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Florek, asistoval Jan Cihlář (2:8).
34:06
Branku družstva T.J. Sokol Lišov vstřelil Marek Murčo, asistoval Michal Formánek (2:7).
30:30
Vyloučen hráč Filip Kopřiva družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra vysokou nohou.
30:00
30:00
27:50
Vyloučen hráč Roman Aster družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
21:07
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Michal Hřebíček (1:7).
19:38
Branku družstva T.J. Sokol Lišov vstřelil Radek Bednář, asistoval Jakub Košíček (1:6).
19:15
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Jan Kovář (0:6).
15:00
15:00
11:03
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Kryštof Ille, asistoval Michal Hřebíček (0:5).
10:11
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Roman Aster, asistoval Tomáš Karas (0:4).
07:24
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Marcel Šuranský (0:3).
05:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Florek, asistoval Jan Kovář (0:2).
03:50
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Ondřej Pech.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Josef Filip; hráči v poli: Kryštof Ille, Jakub Tejnor, Tomáš Karas, Michal Hřebíček, Ondřej Šimek