3:4
2:7
- : -

FBC Panthers Liberec - Florbal Teplice 8:11
6. Jan Král, 14. Jiří Špak, 15. Pavel Hůza, 26. Jiří Špak, 29. Martin Tomas, 39. Ondřej Neuman, 47. Ondřej Neuman, 50. Jan Král - 22. Martin Severa, 32. Martin Pechatý, 35. Pavel Kadlec, 35. Martin Severa, 42. Lukáš Fiala, 47. Dan Becher, 48. Lukáš Fiala, 49. Lukáš Rudiš, 52. David Gebhardt, 58. David Gebhardt, 60. Lukáš Rudiš; rozhodčí: Daniel Urik - Tomáš Šedivý; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 10 - Václav Hlavsa 17; po třetinách: 3:0, 3:4, 2:7;
60:00
vyjádření vedoucího družstva Florbal Teplice Aleše Kotase: V Liberci padá vždy hodně golu, což se dnes potvrdilo, rozhodla 3. třetina, kdy jsme začali být produktivnější, díky soupeři za zápas.
60:00
vyjádření trenéra domácích Jana Obermanna: Rozhodla třetí třetina, kdy jsme vlastními chybami a zbytečnými goly z brejků dostali Teplice na koně. Díky soupeřům za zápas.
60:00
59:50
Štěstí se přiklonilo k Teplickým hráčům a zápas vyhrávají..
59:34
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš bez asistence (8:11).
58:00
Pantheři zkouší power play
57:17
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Martin Severa (8:10).
54:00
Pantheři bojují o každý balon. Hraje se stále kolem teplické branky.
51:59
Snaha se vydařila Teplicím. Poprvé v utkání vedou.
51:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Martin Pechatý (8:9).
51:30
Na poli je vidět bojovnost, všichni hráči chtějí vstřelit vedoucí branku.
49:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Ondřej Neuman (8:8).
49:44
Vyloučen hráč Jan Zahn družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
48:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Pavel Kadlec (7:8).
47:38
Teplice ale nechtějí znovu prohrávat a ihned vyrovnávají.
47:37
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Vojtěch Legner (7:7).
46:52
To se ale Pantherům nelíbí a konečně skórují a opět vedou.
46:50
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Tomáš Szabo (7:6).
46:45
Teplice vyrovnávají
46:44
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Dan Becher, asistoval Martin Pechatý (6:6).
43:07
Ale Pantheři se nevzdávají, nastřelují teplického golmana....ale trefit se nemohou.
41:28
Tepličtí do třetí třetiny vlétl jako do první a hned v první minutě střílejí gól.
41:27
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval David Gebhardt (6:5).
40:00
40:00
38:40
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Jiří Špak (6:4).
38:40
A konečně skórují...
37:30
Pantheři po xté střílejí, ale netrefují.
34:38
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Jan Zahn (5:4).
34:15
Tepličtí útočníci podruhé využívají zmatek v Pantheří obraně.
34:10
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Pavel Kadlec, asistoval Lukáš Rudiš (5:3).
31:26
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Vojtěch Legner (5:2).
28:33
Gól byl vstřelen jednoduchou standartní situací.
28:32
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas, asistoval Pavel Hůza (5:1).
27:35
Pantheři ukazují svou první přesilovku.
25:47
Vyloučen hráč Jan Zahn družstva Florbal Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
25:32
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Ondřej Neuman (4:1).
24:58
Vyloučen hráč Tomáš Zvára družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:07
Teplice prvním vstřeleným gólem ožívají.
21:57
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Vojtěch Legner (3:1).
20:55
Pantheři oslabení ustáli bez problémů.
20:00
20:00
19:04
Vyloučen hráč Jan Král družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:22
Konec první třetiny je vyrovnaný, hra se přelévá ze strany na stranu.
14:19
Tepličtí obránci se zamysleli a Pantheři využívají.
14:18
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Martin Šír (3:0).
13:15
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (2:0).
12:10
10:09
Vyloučen hráč Marek Žihla družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
06:15
Pantheři se rozkoukali a ukazují své umění...
05:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Pavel Hůza (1:0).
02:35
Pantheři skvěle brání, ale nemohou se dostat přes půlku hřiště.
00:59
Teplice začínají zápas velice zostra. Naběhli na Panthery jako střely.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Urik a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Vojtěch Legner, Martin Pechatý, Pavel Kadlec, Martin Severa, Lukáš Rudiš
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Michal Skibko, Jiří Špak, Ondřej Neuman