6:2
5:5
- : -

FBC Panthers Liberec - Florbal Ústí B 16:10
1. Pavel Hůza, 9. Pavel Hůza, 10. Ondřej Neuman, 14. Tomáš Szabo, 16. Ondřej Neuman, 24. Jiří Špak, 30. Tomáš Szabo, 38. Tomáš Szabo, 39. Martin Tomas, 39. Jiří Špak, 40. Jan Burkoň, 45. Leoš Nergl, 46. Jiří Špak, 53. Jan Burkoň, 55. Martin Tomas, 57. Martin Tomas - 4. Filip Kučaba, 6. Adam Nikolič, 19. Hynek Nikolič, 23. Stanislav Polanský, 30. Hynek Nikolič, 41. Filip Kučaba, 50. Hynek Nikolič, 51. Hynek Nikolič, 54. Hynek Nikolič, 56. Filip Kučaba; rozhodčí: David Kodytek - Michal Honíšek; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Pavel Kováč 12 - Jan Hrstka 4; po třetinách: 5:3, 6:2, 5:5;
60:00
Vyjádření kapitána hostů Polanského Stanislava: Ku třetí adventní neděli jsme dostali nadílku do branky i do žeber a jedeme z Liberce z plným vezírkem. Srazily nás individuální chyby a neschopnost všech hráčů makat celý zápas. Hrát naplno pět minut je prostě málo. Děkujeme soupeři a veselé Vánoce.
60:00
vyjádření trenéra domácích Jana Obermanna: Klasické naše utkání nahoru dolu. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:59
A ti také gól nedávají...
59:00
Pantheři v přesilovce neskórovali a začíná přesilovka Ústí.
58:47
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
57:09
Vyloučen hráč Marek Fryček družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
56:30
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas, asistoval Jan Burkoň (16:10).
55:10
Zápas začíná být poněkud vyhrocený....
55:08
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Matěj Žaloudek (15:10).
54:19
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas, asistoval Jiří Špak (15:9).
53:45
Vyloučen hráč Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
53:07
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Leoš Nergl (14:9).
52:24
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Marek Žihla (14:8).
50:10
Ústečtí hráči zápas nevzdávají a dávají dva rychlé góly.
50:07
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Filip Kučaba (13:8).
49:18
48:23
Vyloučen hráč Martin Tomas družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
45:45
Pantheři využívají nepřesnosti soupeřů a rozhořčení nad rozhodčími pěknými akcemi.
45:42
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Martin Tomas (13:6).
44:56
Vlastní branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl (12:6).
40:52
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Hynek Nikolič (11:6).
40:01
Hráč FBC Panthers Ondřej Neumann nenastupuje do třetí třetiny po zranění levého kotníku ve druhé třetině.
40:00
40:00
39:14
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Pavel Hůza (11:5).
38:41
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Pavel Hůza (10:5).
38:28
Pantheři přebírají kontrolu nad zápasem ?!?
38:26
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas, asistoval Lukáš Jágr (9:5).
37:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (8:5).
30:15
Hra je vyrovnaná a přelévá se ze strany na stranu.
29:41
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Ondřej Neuman (7:5).
29:09
23:12
Ale Pantheři se rvou a odplácejí krásnou brankou Jiřího Špaka.
23:10
Po neodpískaném faulu na Marka Žihlu Pantheři dostávají gól.
23:09
22:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Stanislav Polanský, asistoval Marek Fryček (5:4).
20:20
Ústečtí hráči vběhl do druhé třetiny jako uragán. Ale Pantheři se nezalekávají a zrychlují také.
20:00
20:00
18:38
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Martin Zoul (5:3).
15:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Pavel Kováč (5:2).
13:20
11:11
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
09:24
Vypadá to, že Pantheři se už probírají a přebírají vedení v utkání.
09:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Tomáš Szabo (3:2).
08:38
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Jiří Špak (2:2).
05:39
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Adam Nikolič, asistoval Vít Škvára (1:2).
03:45
Ústeční hráči využívají zmatku v Pantheří obraně a vyrovnávají.
03:44
00:40
Začátek utkání je poněkud ospalý, ale Pantheři využívají nerozkoukaného Ústí a vstřelují první branku utkání.
00:37
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Ondřej Neuman (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kodytek a Michal Honíšek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Adam Nikolič, Leoš Nergl, Filip Kučaba, Hynek Nikolič, Matěj Žaloudek
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Pavel Kováč; hráči v poli: Tomáš Szabo, Ondřej Neuman, Tomáš Zvára, Jiří Špak, Pavel Hůza