0:0
2:2
1:0

Florbal Sokolov - FBC ROKYCANY 4:3p
8. Patrik Soukup, 45. Štěpán Mosler, 51. Petr Kleiner, 62. Lukáš Konvalina - 3. Jakub Svejkovský, 46. Jakub Boháč, 50. Martin Soukup; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Nikola Staňková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 18 - Lukáš Nohovec 22; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:2, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostů(Jakub Boháč): Nejdříve chci poděkovat všem deseti hráčům co nás v tom nenechali a bojovali. K zápasu musim říct že jsme měli i štěstí, ale pro nás dobrý a vezeme domu zasloužený bod. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00
Komentář trenéra domácích T. Abrháma: Velice bojovný a pěkný výkon soupeře nás dostal na kolena. Infantilní koncovka jednotlivců byla jasným důvodem ztráty cenného bodu. První dvě třetiny ještě k tomu nešli nohy, což je dlouhodobý problém týmu. Ten bod navíc jsme si možná zasloužili o trochu víc, přesto nejsem s výkonem spokojen.
61:49
61:49
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Petr Kleiner (4:3).
50:54
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner, asistoval Tomáš Abrhám (3:3).
49:45
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Soukup, asistoval Martin Štván (2:3).
48:16
Vyloučen hráč Lukáš Heczko družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
45:51
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Boháč z trestného střílení (2:2).
44:56
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Patrik Soukup (2:1).
40:00
40:00
střely po 2. třetině Sokolov - 7, Rokycany - 4
40:00
39:19
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely 1. třetina Sokolov - 5, Rokycany - 6 .
20:00
07:53
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Jan Šafránek (1:1).
02:32
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nohovec; hráči v poli: Jakub Boháč, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Štván, Jakub Košař
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Heczko; hráči v poli: Tomáš Abrhám, Jakub Stejskal, Jan Šafránek, Patrik Soukup, Štěpán Mosler