- : -
FBK Jeseník
FBC Hranice

FBK Jeseník - FBC Hranice 4:7
34. Zbyněk Slováček, 49. Ondřej Stavianis, 50. Martin Příhoda, 53. Tomáš Havlík - 5. Jan Kolajta, 23. David Tvrdoň, 36. Marek Vraj, 37. Petr Velech, 47. Radim Klimecký, 59. Radim Klimecký, 60. Petr Velech; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Lukáš Minarčík; vyloučení: 4:4; využití: 2:3; diváků: 11; zásahy brankářů: Petr Bárta 19 - Štěpán Panák 14; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:3;
60:00
Komentář trenéra hostí: Při vší úctě ke kvalitám Jeseníku, kterému děkuji za zápas, jsme dnes byli spíše soupeřem sami sobě. Každopádně zápas jsme nakonec zvládli a dotáhli do vítězného konce. Dnes se nám do zápasového koloritu vrátili 2 hráči po zranění a zároveň jsme dnes zapojili do hry 2 juniory, kteří toho za nás zatím moc neodehráli. Z tohoto pohledu, jsem spokojen a touto cestou bych chtěl ocenit jejich dnešní výkon.
60:00
Komentář vedoucího týmu domácích: Rozmlsáni nedávným MS jsme očekávali tuhý boj plný soubojů, avšak jsme se dočkali rozkouskované hry. Vývoj zápasu nám nepřál, což zapříčinilo hned několik cizích faktorů. Děkujeme hostím za vyrovnaný zápas a za ten flex. Eskeret FBK Lean Džeseníček
60:00
59:53
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval René Mikel (4:7).
58:33
Timeout FBK Jeseník
58:33
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Marek Vraj (4:6).
56:49
Vyloučen hráč David Pišek družstva FBK Jeseník na 2 minuty za bránění ve hře.
52:27
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Tomáš Havlík, asistoval Petr Čelechovský (4:5).
49:19
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval Tomáš Havlík (3:5).
48:56
Vyloučen hráč Petr Čagan družstva FBC Hranice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
48:14
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis, asistoval Michal Příhoda (2:5).
47:18
Vyloučen hráč Jaromír Chodil družstva FBC Hranice na 2 minuty za hra rukou.
46:14
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Jan Kolajta (1:5).
45:50
Vyloučen hráč Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
36:01
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech bez asistence (1:4).
35:57
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj, asistoval Jan Kolajta (1:3).
33:52
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Zbyněk Slováček, asistoval Michal Příhoda (1:2).
22:54
Branku družstva FBC Hranice vstřelil David Tvrdoň, asistoval Jan Kolajta (0:2).
20:00
20:00
16:29
Hranice útočí, ale Jeseník se dobře brání
06:41
Vyloučen hráč Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za špatné střídání.
05:29
Vyloučen hráč Filip Lutonský družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:53
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta, asistoval Marek Hloch (0:1).
04:53
Krásná souhra hráčů z Hranic znamená vedení 1:0
04:16
Vyloučen hráč Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
00:24
Vyloučen hráč David Tvrdoň družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Štěpán Panák; hráči v poli: David Tvrdoň, Jiří Vraj, Marek Hloch, Marek Vraj, Jan Kolajta
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Tomáš Havlík, Ondřej Stavianis, Martin Trsťan, Martin Hudec, David Pišek