6:0
7:4
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 14:5
17. Adam Gabris, 25. Jakub Doleček, 32. Marek Švec, 36. Jan Skalický, 38. František Majvald, 40. Ondřej Pokorný, 40. Jan Skalický, 42. Jakub Doleček, 45. Jan Matyáš, 46. Roman Kristek, 47. Jan Matyáš, 48. Jan Skalický, 58. Jan Skalický, 60. František Majvald - 7. Vít Pecen, 45. Vít Pecen, 48. Ondřej Zmrhal, 51. Tomáš Rezek, 56. Jaromír Čermák; rozhodčí: Filip Ryant - František Košňar; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Dominik Moravec 6 - Tomáš Hlava 45; po třetinách: 1:1, 6:0, 7:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích. Děkujeme soupeři za utkání.
59:55
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (14:5).
57:22
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval František Majvald (13:5).
55:00
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jaromír Čermák, asistoval Tomáš Rezek (12:5).
50:35
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Rezek, asistoval Jaromír Čermák (12:4).
47:43
47:25
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Ondřej Zmrhal, asistoval David Ondráček (11:3).
46:23
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Matyáš, asistoval Jakub Doleček (11:2).
45:16
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Roman Kristek, asistoval Daniel Baláš (10:2).
44:45
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Matyáš, asistoval Matouš Hrdina (9:2).
44:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vít Pecen, asistoval Zdeněk Kadlec (8:2).
41:25
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček, asistoval Jiří Skalický (8:1).
40:53
Trestné střílení družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons neproměnil David Ondráček.
40:00
40:00
39:24
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický z trestného střílení (7:1).
39:13
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Ondřej Pokorný, asistoval Jan Skalický (6:1).
37:06
35:58
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (4:1).
31:06
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval František Majvald (3:1).
26:02
Vyloučen hráč Tomáš Rezek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
24:51
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček, asistoval David Derka (2:1).
20:00
20:00
16:29
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Adam Gabris, asistoval David Derka (1:1).
12:46
Vyloučen hráč Ondřej Zmrhal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
06:55
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vít Pecen, asistoval Ondřej Zmrhal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Ryant a František Košňar.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Tomáš Rezek, Jaromír Čermák, Zdeněk Kadlec, Vít Pecen, David Ondráček
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Dominik Moravec; hráči v poli: Jan Skalický, Ondřej Pokorný, Marek Švec, David Derka, František Majvald