1:5
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - FbC Hradec Králové 5:7
2. Jan Beránek, 3. Jan Beránek, 19. Michal Strejček, 23. Jan Beránek, 49. Jan Beránek - 14. Martin Šejvl, 31. Adam Středa, 41. Adam Středa, 45. Ondřej Souček, 54. Jonáš Mikšovský, 59. David Stružinský, 59. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: David Navrkal 15 - Jeroným Žižka 13; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:5;
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra: dobře zvládnutý zápas po taktické stránce, kvůli individuálním chybám si prohráli zápas sami děkujeme soupeři. Komenda komentář hostujícího trnéra_První, druhou třetinu jsme nehráli tak jak jsme chteli.Byli jsme pomali, nedurazný, kupili ztráty. Soupeř tphouměl využít,třetí třetinu jsme změnili systém a zahráli velmi dobře.Utkání jsme nakonec zlomili v náš prospěch.Děkuji vsem za utkání. Černý
58:52
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Ondřej Souček (5:7).
58:39
Timeout SK Jihlava
58:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Stružinský, asistoval Martin Šejvl (5:6).
53:30
53:11
Domácí tým pozvýšení skoré pod tlakem.
48:17
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Michal Beránek (5:4).
44:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček bez asistence (4:4).
42:37
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
40:17
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Středa, asistoval Adam Ruprich (4:3).
40:00
40:00
39:34
Tempo polevilo,obě mužstva čekají na konec třetiny.
24:33
Hráči domácích se nelíbí verdikt rozhodčích.
22:18
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Zdeněk Klimeš (4:1).
20:00
20:00
19:59
Na konci první třetiny vedou domácí na střeli 6:4
18:39
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Strejček, asistoval Jan Beránek (3:1).
18:39
Nádherná akce domácího týmu po které vstřelili branku.
17:22
Oba ty jsou ve výraznějších šancí, ty se však nedaří proměnit.
16:50
Hra se přelévá ze strany na stranu
13:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval David Stružinský (2:1).
10:52
Domácím se podařilo ubránit i druhou přesilovou hru.
08:52
Vyloučen hráč Jan Zachariáš družstva SK Jihlava na 2 minuty za držení.
02:29
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek bez asistence (2:0).
02:09
Domácí rozehrávali standartku,bohužel pro domácí netrefili bránu
01:26
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: Jeroným Žižka; hráči v poli: Matěj Mikšovský, Ondřej Souček, Adam Ruprich, Adam Středa, Jonáš Mikšovský
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: David Navrkal; hráči v poli: Jan Beránek, Michal Beránek, Tomáš Trojan, Michal Strejček, Zdeněk Klimeš