1:0
4:1
- : -

TJ Sokol Koberovy - SK Jiskra Domažlice 7:4
1. Jakub Volf, 20. Lukáš Hlava, 37. Jan Novotný, 45. Michal Slavík, 48. Milan Drobný, 50. Dominik Reczai, 60. Tomáš Jiránek - 10. Zdeněk Opálka, 10. Jan Tauer, 15. Martin Andrle, 52. Ondřej Baroch; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 27 - Patrik Kouřík 31; po třetinách: 2:3, 1:0, 4:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů: " Díky soupeřům za zápas.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: "Utekl nám začátek utkání. Zlepšení přešlo až od druhé třetiny. Využili jsme většinu šancí, což nám v těžkm zápase pomohlo. Děkuji soupeři za utkání."
59:01
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Tomáš Jiránek, asistoval Vojtěch Cvrček (7:4).
57:26
Timeout SK Jiskra Domažlice
51:24
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Patrik Kouřík (6:4).
49:23
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jakub Volf (6:3).
47:56
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Milan Drobný, asistoval Dominik Reczai (5:3).
44:30
Trestné střílení družstva TJ Sokol Koberovy neproměnil Dominik Reczai.
44:09
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Leoš Kopáček (4:3).
40:00
40:00
37:09
Vyloučen hráč Vojtěch Cvrček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
37:09
Vyloučen hráč Patrik Kouřík družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nesportovní chování.
36:28
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný bez asistence (3:3).
32:40
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
29:40
Vyloučen hráč Martin Andrle družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:30
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Tomáš Jiránek (2:3).
14:14
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Martin Andrle, asistoval Dušan Boroš (1:3).
09:19
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jan Tauer bez asistence (1:2).
09:14
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Zdeněk Opálka, asistoval Filip Bořík (1:1).
07:41
Vyloučen hráč Jakub Volf družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
00:02
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jakub Volf bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jiskra Domažlice: brankář: Patrik Kouřík; hráči v poli: Filip Bořík, Jan Tauer, Martin Kubů, Martin Andrle, Ondřej Stach
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Michal Reczai, Jan Novotný, Dominik Reczai, Lukáš Hlava, Jakub Volf