2:4
1:4
- : -

SK K2 Prostějov - 1. FBK Eagles Orlová 4:10
3. Ondřej Král, 26. Ondřej Král, 39. Libor Čmela, 57. Jakub Krnáč - 7. Tomáš Kříž, 19. Tomáš Milerský, 28. Jakub Závoda, 29. Josef Zbořil, 33. Jiří Šrámek, 34. Martin Tököly, 41. Tomáš Milerský, 46. Denis Smilovský, 47. Daniel Bitzánek, 49. Jiří Šrámek; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Jan Weidinger 14, Tomáš Krátký 2 - Filip Kloza 14; po třetinách: 1:2, 2:4, 1:4;
60:00
Komentář vedoucího Orlové: Zbytečně vyhrocené utkání a agresivní dohrávání. Utkání nás hodně bolelo. Zasloužená výhra. Děkujeme soupeřům a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích (Martin Fráňa): Zbytečně vyhrocený zápas na obě strany na úkor florbalu. Gratuluji soupeři ke 3 bodům. Dnes byl produktivnější než my. Přeji šťastnou cestu domů. Děkujeme našim divákům, zítra budeme lepší.
60:00
59:18
Vyloučen hráč Juraj Kováč družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
59:04
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
57:17
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
56:25
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
56:12
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Zdeněk Fojt (4:10).
48:27
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jakub Závoda (3:10).
46:25
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Tomáš Kříž (3:9).
45:04
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Josef Zbořil (3:8).
41:27
Fanoušci domácího týmu SK K2 Prostějov se vytáhly s choreem a vlajkami v klubových barvách
40:28
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Jakub Závoda (3:7).
40:00
40:00
38:07
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela, asistoval Michal Vašut (3:6).
33:30
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Lukáš Louda (2:6).
33:30
Vyloučen hráč Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování.
32:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Tomáš Milerský (2:5).
32:24
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Krátký družstva SK K2 Prostějov
28:04
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Josef Zbořil, asistoval Denis Smilovský (2:4).
27:35
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jakub Závoda, asistoval Radek Jantoš (2:3).
25:41
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Král, asistoval Robert Machač (2:2).
22:44
Tým SK K2 Prostějov má neskutečně vynikající kotel plný domácích fanoušků
20:00
20:00
18:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Radek Jantoš (1:2).
18:30
Vyloučen hráč Jindřich Kratochvíl družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:08
Vyloučen hráč Karel Hloch družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
06:55
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Kříž bez asistence (1:1).
06:55
Hráč týmu Eagles Orlová Tomáš Kříž vstřelil 1 gól pro Orlovou
02:53
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Král, asistoval Marek Maťcha (1:0).
02:53
Hráč týmu skk2 Prostějov Ondřej Král vstřelil 1 gól utkání
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jakub Závoda, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Radek Jantoš, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Michal Vašut, Marek Vlček, Jan Hél, Libor Čmela, Jan Smička