2:4
2:1
- : -

FBC Liberec B - Florbal Ústí B 8:6
12. David Tampier, 16. Dominik Šollar, 16. David Tampier, 19. Jan Havrda, 30. Jakub Pecháček, 36. David Tampier, 50. Jan Havrda, 53. Jan Šoltys - 12. Hynek Nikolič, 28. Stanislav Polanský, 33. Stanislav Polanský, 35. Jiří Strnad, 40. Hynek Nikolič, 59. Marek Fryček; rozhodčí: Daniel Urik - Tomáš Šedivý; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Adam Ráliš 13 - Jan Hrstka 21; po třetinách: 4:1, 2:4, 2:1;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině 7:4. Celkový počet střel 29:19
59:59
Komentář trenéra hostí: Dnes jsme měli možnost užít si pěkný florbal. Zápas jsme ztratili v první třetině špatně zvolenou taktikou obrany, poté už jsme měli možnosti sledovat vyrovnané klání. Rozhodly individuální chyby a absence vizualizace. Děkujeme a gratulujeme soupeři.
59:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Jakubíka: Dnešní soupeř z Ústí předvedl hru kterou jsme čekali a řekli si jak na to reagovat. Bohužel jsme se nechali unést hrou nahoru dolu z čehož Ústí vytěžilo většinu svých gólů. Klukům děkuji za předvedený výkon a za to že v 10 lidech odmakali 60 minut. Děkuji rozhodčím, soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
58:36
Timeout Florbal Ústí B
58:36
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Marek Fryček, asistoval Stanislav Polanský (8:6).
52:25
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Šoltys, asistoval David Tampier (8:5).
49:54
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Lukáš Růžička (7:5).
48:25
Komentář Jana Šoltyse k jeho střele mimo 3 tyče nelze reprodukovat do éteru.
48:17
Vyloučen hráč Martin Zoul družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině 10:7 pro Liberec
39:45
Hosté nám ukázali, že také umí kombinovat a předvedli akci zakončenou golem.
39:32
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Filip Kučaba (6:5).
36:30
Toto utkání sleduje 6 diváků. Děkujeme !!!
35:27
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Tampier, asistoval Jan Šoltys (6:4).
34:34
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jiří Strnad, asistoval Adam Nikolič (5:4).
32:40
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Stanislav Polanský, asistoval Marek Fryček (5:3).
29:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Pecháček, asistoval František Příhoda (5:2).
28:22
Vyloučen hráč Marek Fryček družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování hokejky.
27:01
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Stanislav Polanský, asistoval Vít Škvára (4:2).
18:45
Liberecký matador Jan Havrda ukázal, že umí skórovat jak v osobním životě , tak i na hřišti. Tímto gratulujeme k narození dcerky Terezky. PS: opět skóroval mezi nohy.
18:44
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Roman Maňák (4:1).
15:55
15:17
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Šollar, asistoval Jan Havrda (2:1).
15:17
Ramínka levá, pravá, naznačení střely a střela na bližší tyč, takto skóruje mladičký Dominik Šollar
13:42
Nyní Ráliš zabránil jisté brance.
13:06
Spor o odražený míček za mantinel končí ziskem domácích.
11:51
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Matěj Žaloudek (1:1).
11:51
Hosté vrací úder a střílí vyrovnávací branku.
11:20
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Tampier, asistoval Jakub Pecháček (1:0).
11:20
Branku ze vzdálenosti 12,5 metrů vstřelil David Tampier.
09:00
Tento zápas přilákal i liberecké celebrity. Přišla se podívat i hvězda A týmu Radek Valeš