5:0
1:2
- : -

Panthers Praha B - FbŠ Bohemians B 7:3
2. Lukáš Pokorný, 21. Štěpán Hanzl, 29. Jakub Mulač, 30. Matěj Najvárek, 34. Petr Škoda, 35. Lukáš Pokorný, 58. Štěpán Hanzl - 17. Jan Harák, 44. Tomáš Vostřel, 60. Jakub Křivanec; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Slavata 15 - Ondřej Štola 32; po třetinách: 1:1, 5:0, 1:2;
60:00
Střely ve třetí třetině - Panthers: 7 Bohemians. 10
60:00
Komentář vedoucího týmu hostí (Kryštof Blažej) Děkujeme soupeři za utkání. Kromě deseti minut druhé třetiny nestála naše hra za nic.
60:00
Komentář vedoucího domácích (Miloslav Mattes): Konečně po delší době výhra za tři body. Soupeř působil trochu odevzdaným dojmem. Děkujeme mu ale za férovou hru.
60:00
59:20
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Křivanec, asistoval Petr Hromádko (7:3).
57:02
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Vojtěch Šafránek (7:2).
43:57
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Vostřel, asistoval Petr Červenka (6:2).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině - Panthers: 17 Bohemians:3
40:00
38:02
Vyloučen hráč Kryštof Blažej družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za blokování hokejky.
34:23
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Roman Školník (6:1).
33:20
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Petr Škoda, asistoval Martin Mattes (5:1).
29:22
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Najvárek, asistoval Tomáš Marhefka (4:1).
28:15
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač (3:1).
20:42
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl bez asistence (2:1).
20:00
20:00
Střely v první třetině - Panthers: 15 Bohemians: 5
20:00
16:21
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Jakub Mulač (1:1).
04:12
Vyloučen hráč Ondřej Erben družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
01:22
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jaroslav Janoušek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Jakub Mulač, Martin Boháč, Tomáš Vostřel, Jan Harák, Petr Hromádko
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Štěpán Hanzl, Matěj Dopita, Matěj Najvárek, Martin Doležal, Vojtěch Šafránek