2:2
2:2
- : -

FTC Vysoké Mýto - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 6:7
4. Michael Sháněl, 5. Vojtěch Pavlák, 36. David Šimáček, 36. Petr Kuchta, 49. Václav Vilímek, 52. Jan Kajsrlík - 7. Štěpán Švec, 13. Martin Štarman, 16. Martin Štarman, 27. Štěpán Švec, 32. Štěpán Švec, 50. Ondřej Háp, 55. Vilém Nonn; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 6 + Vojtěch Pavlák OS:1; využití: 0:4; diváků: 202; zásahy brankářů: Tomáš Hynek 43 - Tomáš Doubek 25; po třetinách: 2:3, 2:2, 2:2;
60:00
59:59
Hráči hostů zřejmě neumějí trefit prázdnou bránu ani na podruhý se jim to nedaří, ale zápas se jim vyhrát podařilo. Taktika bez gólmana by na příští derby nemusela být špatná.
59:59
Komentář domácích: Měli jsme výborné a vyrovnané derby, které jsme si bohužel prohráli sami, vlastní nedisciplinovaností. Házíme to za hlavu a zítra jedeme za 3 body proti Havl. Brodu.
59:59
Komenář trenéra hostí Michala Hápa: Velmi silové utkání, ve které jsme z velké části určovali tempo my. Bohužel přišla naše slabá pasáž, kde jsme nechali vyniknout soupeře. Konec zápasu jsme si pohlídali. Děkujeme našim divákům, kteří nás přijeli podpořit a také fair play soupeři. Zítra jedeme od nuly.
58:46
Jde do tuhého.
56:15
Zbytečné vyloučení domácího hráče.
54:52
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Michal Háp (6:7).
54:52
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
54:52
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto - osobní trest.
52:59
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
52:52
Bude následovat přesilová hra hostů, kteří drží míček.
52:03
Krásná hra v podání obouch týmů.
51:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Kajsrlík, asistoval David Šimáček (6:6).
50:34
Teplota v hale stoupá spolu s emocemi, atmosféra je dechberoucí.
49:40
Brzo po vyrovnávajícím gólu Mýto inkasuje gól, který dostává hosty zpět do vedení.
49:11
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Jiří Žák (5:6).
49:00
A je dorovnáno, to je jízda,
48:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Václav Vilímek, asistoval Adam Kobr (5:5).
44:30
Krásná sehraná akce v podání domácích hráčů Sháněla a Kerharta.
43:00
Poslední třetina dnešního utkání začína velice vyrovnaně.
40:25
Domácí začínají třetinu přesilovou hrou.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině 20:9 pro hosty.
39:45
Zápas dostává novou tvář, domácí vyvýjejí tlak na hosty, kteří hrají defenzivně.
37:00
Karty se pomalu obracejí, domácí začínají být aktivnější na míčku.
35:36
Vlastní branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Petr Kuchta (4:5).
35:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Šimáček, asistoval Milan Koubek (3:5).
32:46
Vyloučen hráč David Mlejnek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:35
Hráči Peaksportu pokračují ve své ofenzivní hře.
31:18
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Marek Lamplot (2:5).
31:18
Timeout domácích.
27:26
Již třetí využitá přesilová hra ze strany hostů.
26:30
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (2:4).
26:17
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:15
Hra je plynulá a hezky se na ni dívá.
21:55
Momentálně defenzivní hra na straně domácích a ofenzivní na straně hostů, kteří mají hru pod svojí kontrolou.
17:17
Tribuna je plná fanoušků, podporující převážně domácí tým. Atmosféra je zde burcující a plná emocí.
15:55
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Vilém Nonn (2:3).
14:31
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:40
Hosté zatím aktivnějsí na míčku.
12:18
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Michal Háp (2:2).
11:20
Zatím pěkně zvládlá přesilová hra z pohledu domácích.
09:37
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
07:35
Zápas nabírá každou minutou větší a větší tempo.
06:40
Hosté využívají přesilovou hru a dávají svůj první gól.
06:29
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Vilém Nonn (2:1).
05:50
Hosté dostávají šanci na vstřelení gólu, v podobě přesilové hry.
05:13
Vyloučen hráč Jan Kajsrlík družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
04:38
Domácí potrestali fatální chybu v obraně hostů.
04:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Adam Kobr (2:0).
03:36
Nádherně sehraná akce, která končí ůspěšně a domácí se dostávají do vedení.
03:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl, asistoval Jan Kajsrlík (1:0).
02:00
Zápas hnedka ze začátku nabírá velké obrátky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Vilém Nonn, Jan Kulhavý, Jiří Boštík, Ondřej Háp, Jiří Žák
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: Ladislav Rozlivka, Milan Koubek, Jiří Unzeitig, David Šimáček, Václav Vilímek